bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

22 yıl sonra Bolu'da buluştular

Facebook'ta Paylaş

    1988 yılında Ankara Atatürk Lisesi'nden mezun olan öğrenciler, 22 yıl sonra Bolu'da bir araya geldiler. Bir çoğu yatılı olarak okuyan Yurdumuzun dört bir yanından olan öğrenciler yıllar sonra bir birlerini internet ortamında bularak bir araya geldiler. Bir çoğu şu anda yurdumuzun değişik yerlerinde değişik mesleklerde olan arkadaşlar ilimizin doğal güzelliklerinden olan Sarıalan mevkiinde bir araya gelerek hasret giderdiler. Buluşmada duygusal anların yaşandığı, eski hatıraların hatırlandığı buluşmada İlimizin güzelliklerine de hayran kaldılar. Bu buluşmalar bundan sonra ki yıllarda da devam edecek. Kartalkaya yolu üzerinde bulunan Saralan mevkiinde sabahın erken saatlerinden itibaren Ankara, İstanbul, Düzce, Kırıkkale, Ordu ve Boludan gelen kalabalık grup hasret giderdikten eski günleri yad etti. Bir çoğu buluşmaya eşleri ile katıldı. Daha sonra topluca Aladağ Göleti'nde Çay molası verdiler. Aladağ'dan sonra yine hep birlikte İlimizin güzelliklerinden olan Gölcük'e geçtiler. Burayı da gezdikten sonra önümüzdeki yıl tekrardan buluşmak üzere memleketlerine gittiler.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • Ergül Özdemir(5.7.2010 14:07:04)

    Teşekkürler Seyit sizin gibi değerli dostları Bolu'da ağırlamak bizim için onurdu.

  • seyit demirci(5.7.2010 10:24:35)

    atatürk lisesini yatılı olarak bitiren son mezunlar olan bizler 22 yıl sonra bir araya geldik .. ve bunu geleneksel hala getirdik.arkadaşlarla doslarla olmak güzel ama böyle bir ortamda olmak ta bu birlikteliğe başka bir manayüklüyor.. muhteşem bir tabiyat ve doğa ...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak