bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Seyit Mahallesi giriş yolları neden kapatılıyor.

Facebook'ta Paylaş

       Seyit Mahallesinin başlangıcından itibaren Mudurnu yolu çift yol olarak düzenleniyor. Ulaşımın gerçekten yoğun olduğu bu yolda, buranın çift yol olması güzel tabiki. Ancak gelen bilgilerde çift yol yapıldığında, Seyit Mahallesine giriş yapılan Ana Caddenin girişi ve Avşar kısmına giriş yapılan yolun girişi, Bolu'dan gidişte kapatılıyor ve mahalleye tek giriş patates pazarının oradan veriliyormuş.

       Allahını severseniz hangi aklı evvel böyle bir proje hazırlayıp uygulamaya koyabiliyor. Yol şartları müsaitken neden bu yollar kapatılır ve mahalleli ve mahalleye gelecekler neden mahalle ile ilgisi olmayan yerden girişe zorlanırlar. Acil bir anbulans veya itfaiye gerektiğinde zaman kaybı olmayacakmı? Seyit Mahallesi halkı olarak oldu bittilere göz yummayacağımızı şimdiden belirtmek isteriz. Mahalleli derdini Ankara'da çözme çabasına girmiş. Eğer biz derdimizi Ankara'da çözeceksek sizlerin Bolu Belediyesi'nde ne işi var demek gerekmezmi. Sayın Belediye başkanımız ve ilgilere buradan açık çağrı yapıyoruz. Lütfen yapılmakta olan bu yanlıştan bir an önce dönünüz ve mahalleli huzura kavuşsun. Ha illa eylem yapmak ve Mudur'nu yolunu trafiğe kapatmak gerekiyorsa onuda hiç çekinmeden yaparız...

YORUMLAR ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak