bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Köy Okulunun Büyük Başarısı

Facebook'ta Paylaş

       Millî Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK’ın ortaklaşa yürüttüğü, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından koordine edilen “IX. İlköğretim Öğrencilerine Yönelik Matematik ve Fen Bilimleri-BBE Proje Çalışması” bölge sergisi Ankara TOBB üniversitesinde gerçekleştirildi.

        Mudurnu Samat Köyünde bulunan Zafer Türk ortaokulu biri Fen ve Teknoloji, diğeri Matematik alanında olmak üzere 2 proje ile ilimizi başarıyla temsil etti.

        Fen alanında “Loofah (cylindrica) Bitki Liflerinin Betonun Güçlenmesine Etkisinin İncelenmesi”, matematik alanında ise “Birde Bu Yoldan İkiye Bölelim” adlı projelerle katıldı.

       Değerli öğretmenlerimiz Mehmet ÇELTEK'i (Fen ve Teknoloji Öğretmeni), Elif ÇAVUNDURLUOĞLU'nu (Matematik Öğretmeni) ve öğrencilerimiz Kadir Tekin, Gökhan Tanrıkulu, Emrullah Dağ’ı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • Dursun Yılmaz(15.4.2014 21:29:01)

  Bilimi kılavuz edinenin başı hiç bir zaman ağrımaz.

 • rgu(15.4.2014 08:45:44)

  Umarım Bolu FEN Lisesi Matematik öğretmenlerine ve idaresine ders olur. Ülkenin Bilim insanlarını yetiştiren Fen Lisesi'nde matematik dersi ve öğretmenlerinin durumu içler acısı. Sayın Müdür Bey'de moda deyimle tuzluk gibi seyrediyor.

  Sayın Başbakanımızın gösterdiği hedeflere bu müdür ve matematik öğretmenleri ile mi ulaşılacak ???? peh peh peh...

 • Ayhan CAN(14.4.2014 19:41:44)

  Bir köy okulunun böyle bir başarısı, şehir okullarına örnek olsun...

 • z(14.4.2014 16:03:15)

  sizleri kutluyorum kalem tutan elleriniz dert görmesin

 • Recai ŞENLİK(14.4.2014 12:09:23)

    Okul yönetimini,değerli öğretmenler Mehmet ÇELTEK'i (Fen ve Teknoloji Öğretmeni), Elif ÇAVUNDURLUOĞLU'nu (Matematik Öğretmeni) ve öğrenciler Kadir Tekin, Gökhan Tanrıkulu, Emrullah Dağ’ı kutlar, başarılarının devamını dileriz...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak