bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Mengen festivale hazırlanıyor

Facebook'ta Paylaş

    Bu yıl 26. sı yapılacak olan Uluslararası Mengen Aşçılık ve Turizm festivalinin yine renkli geçeği tahmin ediliyor. 26-27 Haziran tarihinde yapılacak olan festivalimizde birbirinden lezzetli yemekleri tatmak, yeşillikler diyarında temiz havayı teneffüs etmek ve zengin konserle birlikte paylaşmak için herkesi festivalimize bekliyoruz. 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • kadir(9.6.2010 10:16:58)

    ya bir festivaldir gidiyor!ne festivali ya bitirdi bu başkanlar festivali ne aşçılarımız geliyor nede yakın ilçelerden gelen var. düşünüyorumda festivl anavatan partisi zamanında yapılmıştı layıkıyla. daha sonraki başkanlar ne festival yapabildiler nede sponsor temin edebildiler. yıllardır alışmışlar gentaş aş nin sponsorluğuna . veriyor gentaş belediyeye sus parası olarak üç beş krş onlarda sagol ahmet abi deyip ana sponsor yapıyor. tabi festival yapılmış oluyor üç beş tane pavyondan gelen sanatcı ile ve gentaş vermiş oldogu para karsılıgında mengene zehir zacmaya devam ediyor bacalarında filitre yok mengende artık dometes bile yetişmez oldu belediye halk saglığını koruyacagına başkanlar ahmet beyden parayı aldığına bakıyor.

  • cem gorunmez(8.6.2010 22:24:07)

    merhaba mengenlı olarak bende ıyı geçmesını umuyorum ama hala program bıle bellı değil ne reklamı nede tanıtımı yapılıyor ve her gecen gun kotuye gıdıyor.....daha profesyonel planlanmalı ve organıze edilmeli bence

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak