bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Bolulu Çiğdem Öğretmen Türkiye Şampiyonluğuna adını yazdırdı

Facebook'ta Paylaş

Avcılık ve Atıcılık Federasyonu SKEET Türkiye Şampiyonası Eskişehir Kanlıpınar Atış poligonunda gerçekleşirken Bolulu Çiğdem Özyaman yine Türkiye Birinciliğinden vazgeçmedi. Konya Selçuklu Üniversitesi Spor Kulübü oyuncusu olan ve aynı zamanda Bolu Köroğlu İlköğretim Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni olan Çiğdem Özyaman Avcılık ve Atıcılık Federasyonun2010 yılı faaliyetleri arasında yer alan şampiyonada rakiplerini geçerek Türkiye Şampiyonu olmayı yine başardı. Geçtiğimiz Nisan ayında İngiltere’nin Dorset kentinde yapılan Atıcılık Dünya Kupası’nda Trap ve Skett’te ay-yıldızlı sporcularımız istenilen başarıyı elde edemezken En iyi dereceyi Skett’te Çiğdem Özyaman 68 puanla 12. olarak elde etmişti. İngiltere’nin Dorset kentinde yapılan Atıcılık Dünya Kupası’nda milli takım, arzu edilen dereceleri elde edemedi. 42 ülkenin katılımıyla yapılan dünya kupası yarışlarında Skeet bayanlarda Çiğdem Özyaman 68 puan alarak 12.’liği elde etti. Her müsabakada kendi rekorunun üstünü kırmaya çalışan ve Türkiye rekorunu her müsabakada yenileyen Bolulu Çiğdem Özyaman yine rekoru elde etmiş oldu. Bolulu olarak her müsabakaya çıkan Çiğdem'e sponsor olacak firmaların sahiplenmesi gerekiyor. Bolu Çiğdem spor hayatı boyunca en iyi dereceleri ve katılacağı dünya şampiyonalarında daha başarılı olacağıda sponsorluk sayesinde olacktır. Bolulu iş adamlarımızın ve valiliğimizin bu sporcumuza gerekli destekte bulunmasında yarar olacaktır. Ülkemi,z adına madalyalara kazandıran ve yine Türkiye şampiyonu olan Çiğdem Özuaman'ı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • kader(6.4.2011 17:50:52)

  ben köroğlu i.ö.o dayım.süper bi öğretmen gurur duyduk hatta bugün görüştük sizi çok seviyorum eğer bunu okursanız 6c sınıfındayım

 • gülen(5.4.2011 17:56:24)

  bizim öğretmenimiz öyledir

 • nurettin ayvaz(3.6.2010 13:27:13)

  ben emekliyim maddi olamasada manen yanındayız başarılrının devamını dilerim

 • İskender(1.6.2010 09:22:46)

  zengin beyler bayanlar kulak verin bu habere,Bolumuzdan rekor üstüne rekor kıran bir şampiyon çıkmış ve daha büyük başarılar elde etmesi için sponsora ihtiyacı var...Bolunun zenginleri bu konuda çok zayıf,geçenlerdede buz patencimiz mengenli tuğba sponsor yok diye dert yanıyordu....bence Boludaki büyük entegreler bu kızlara gayet güzel sponsor olabilirler... Editörden: Bolu'nun zenginleri sosyal sorumluluk nedir bilmiyorlar. Ama Sosyal Sorumluluk ödülüne herkes kendini layık görebiliyor.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak