bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Sümeyye altın madalya ile döndü

Facebook'ta Paylaş

       Bolu'da ikamet eden ve 2 yıldır MUAYTHAİ (Savunma Sporları ) branşını yapmaya başlayan Sümeyye Zeren başarısına başarı katmaya devam ediyor. Bolu Golden Life Spor Salonunda Antrenörlük yapan 2 yıldır da ve MUAYTHAİ Savunma Sporlarını sürdürmeye devam eden Sümeyye Zeren Osmaniye ilinde O- SPORT Akdeniz Bölge Şampiyonası'nda kategorisinde yarışarak Bölge şampiyonu oldu ve Altın Madalyayı boynuna taktırdı.

      Mersin ARC Spor Kulübü sporcusu olarak kendi kilosundan 6 kilo fazla sporcu ile karşı karşıya geldiği müsabakada rakibini 2. rauntta nakavt edip Akdeniz Bölge Birincisi oldu ve Altın Madalya kazandı. O-SPORT Akdeniz Bölgesi MUAYTHAİ ( Savunma Sporları ) Şampiyonluk mücadelesinde Altın Madalya kazanarak ilimizdeki görevine dönen Sümeyye Zeren "Bu yarışmada iyi bir mücadele verdiğimi düşünüyorum. Hem beslenmeme çok dikkat ettim, hemde bu müsabakaya çok iyi hazırlandım. 48 kilo olmama rağmen, aynı kiloda rakibim çıkmadığı için müsabaka da rakibim olarak benden 6 kilo fazla olan sporcu ile müsabaka yapmam istendi. Bende 2. raunt ta rakibimi nakavt ettim ve 1. olarak Altın Madalya kazandım.

       Ocak ayında Uluslar arası Dünya şampiyonasına ve Şubat ayında ise Türkiye şampiyonasına katılacağım. Bu müsabakalar içinde çok iyi performans sergileyerek rakiplerimi yenmeye çalışacağım. En büyük hedefim Milli Sporcu olmak, uluslar arası müsabakalarda mücadele etmek ve ülkeme madalya getirmek istiyorum" dedi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Turgıt Onaran(24.11.2013 10:11:52)

    Kardeşimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak