bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

YOL YOLSUZ OLMASIN

Facebook'ta Paylaş

     Yolun yön değiştirmesi yolun değiştirilmesi: Yol doğru yapılsın... (BOLU-MUDURNU) ayrımı -Abant Gölü Yolu 1. Projesinin Keyfiyetle Değiştirilerek tekrardan zengin toprak sahipleri tarafından 2. proje yaptırıldığını , bU 2.projenin Mudurnu Çepni Köyü ve Alpağut Köyü yol güzergahında arazisinden yol geçecek köy halkını mağdur bıraktığını, bu duruma yetkili makamlara itiraz eden köy halkının basit gerekçe ile  sıvıştırılarak ilgisiz kalındığını köy halkının çaresiz bırakıldığını biliyormuydunuz? Arazisinden yol geçecek köy halkına sorabilirsiniz. Zengin dağlar aşmış gariban düz yolda şaşmış.

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • BEDRETTİN ÖZTÜRK(12.7.2013 11:28:39)

  SALLAMAYIN ARKADAŞLAR NORMAL YOL GENİŞLETİLİYORDU ONA TAMAM AMA YOLUN GENİŞLEMESİNDEN ASTALIDI FİRMASININ ÇEPNİ KÖYÜNDEKİ ARAZİSİNİN BİR KISMININ YOLA KLMASINDAN RAHATSIZ OLAN ASTALDI YETKİLİLERİ 2. PROJEYLE YOLU KENDİLERİNE ZARAR VERMEYECEK ŞEKİLDE TEKRAR PROJE YAPTIRDI. OLAY BUDUR.

 • canikli(2.7.2013 13:56:56)

  Değerli Salih bey(yorumcu),
  yorumunuzda Trakya bölgesinde her yer sıcak asfsalt demişsiniz. Trakya bölgesinde dediğiniz gibi sıcak asfalt yok, Bolunun Yayla yolları Trakya bölgesinin yollarından daha güzel.
  Mudurnu-Abant yolunun 1.güzergahı yapılmış vaktiyle, bazıları bundan rahatsız olmuş ve 2.güzergah yapılmış. Bu 2.güzergah köylünüz az olan tarlasınının tam ortasından geçirilmiş geriye kalan kısmı kamulaştırmamış, ne ekiliyor nede kullanılıyor rahatsız eden durum bu.

 • faruk nural(2.7.2013 13:56:53)

  o yolda hayatını kaybedenlerin yakınlarına sorsak, arazisini ücretsiz yola bırakırdı.

 • salih(2.7.2013 09:43:42)

  oradaki köylülerin ücretleri ödenir herhalde bırakın yol yapılsın  devlet yıkldığı kadar ağaçda dıker zarar verd,iği kadar para da veriir
  bu yol bizim rahat gitmemiz içinya şurası  şöyle şurası b öyle derken bizim yollar yapılmadan bekliyor trakya bölgesinde heryer sıcak asfalt bizde yok niye biz daha alt yapıda itiraz üstünee itiraz

 • canikli(1.7.2013 09:13:49)

  BURASI BOLU HER ŞEYLE OLU..

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak