bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Teşekkürler Mengen Sevdalıları

Facebook'ta Paylaş

      6 Haziran 2013 Perşembe akşamı Ankara da " 2.Mengenli Hemşehri Buluşması"nı gerçekleştirdik. 1.097 kişinin salon kapasitesinin üstünde doldurduğu bu geceye katılan, destekleyen herkese teşekkür ederim. 2011 yılında ilki olan Mengen Hemşeri buluşmasınının 2.cisi gerçekleştirmek için arkadaşlarımla görüşürken, okulların kapanmadan hemşehrilerimin tatile çıkmadan yapalım görüşü ile teşekkürlerimi,şükranlarımı sunduğum Keçiören Belediye Başkanı Sayın Mustafa AK'ın Mengenlileri için tahsis ettiği Halil İbrahim Sofrasının düğün mevsimi başlamasından dolayı hafta sonu boş günün olmadığını bu nedenle hafta içi 6 Haziran 2013 Perşembe akşamını Mengen Fakülte Derneği olarak seçtik. Önümüzde 11 gün vardı. Gecenin organizasyonu,davetiyeler, hemşerilerimize ulaşmak için 11 gün. Şahsım, yönetim kurulu arkadaşlarım, Mengen köy dernek başkanları ve gönüllü Mengen sevdalı arkadaşlarımla bir araya gelerek gecenin organizasyonu ve davetiyelerin ulaştırılması konusunda toplantılar yaptık. Biz bu zaman darlığına rağmen bu geceye katılımın sağlanacağına inanıyordum. Çünkü biz Mengen Sevdalıları olarak Mengenimize 4 yıllık Gastronomi alanında Fakülte, Sağlık alanında yeni hastanemize Diyaliz Ünitesi kazandırdık. Bütün bunlar "Ben " anlayışı ile değil "BİZ "anlayışı ile gerçekleştirildi. "Biz " anlayışı bir kere daha 11 gün içerisinde 1.097 kişiyi salonda topladı.

      12 Mart 2009 da kurulan, günümüze kadar Bolu ili Mengen ilçesi Fakülte Yaptırma, Yaşatma, Eğitim,Kültür ve Turizm Derneği ne çalışmaları boyunca destek olan ; Onursal Başkanımız Sayın Saime TOPTAN hanımefendiye ve değerli eşleri Meclis Başkanı, Bakanımız,Milletvekilimiz Köksal TOPTAN beyefendiye, Bolu Milletvekilerine, her platformda bizim yanımızda olan Mengen Belediye Başkanımız Sayın Osman ERARSALAN beye,Belde Belediye Başkanlarınımıza, Mengenimizin Fakülte kazanımı sürecinde temel taşlardan biri olan Gentaş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet KAHRAMAN beye , AİBÜ Rektörü Sayın Hayri ÇOŞKUN'a, Mengenimizde ki tüm siyasal parti temsilcilerine, Mengen Köy Dernek Başkanlarına ve tek tek adlarını yazamadığım Mengen gönülleri arkadaşlarıma ve desteklerini her zaman hissettiğim siz Mengen Sevdalılarına bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • ibrahim sarıer(11.6.2013 00:59:34)

    aydın bey ve ekibine tebrikler ve teşekkürler.ankarada olsaydım mutlaka gelirdim.mengenliler konusunda başarını görüyoruz.bolu vakfı ankara şube başkanı olsanda ankaradaki Boluluları bir şemsiye altında toplayıversen iyi olur.bolu size minnettar kalır.saygılarımla

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak