bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Kamyonun kaldırımda işi ne!!!!!!!!!!!

Facebook'ta Paylaş
 • Cumhuriyet Caddesi Evkur'un arka kapısı önü

      Cumhuriyet Caddesi'nde bir kamyon haftalardır kaldırıma park ediliyor. Yanından zabıta- polis araçları geçiyor. Biride bu araca ceza kesmeye yeltenmiyor. Bolu'da bu konularda birilerinin dokunulmazlıkları mı var????. Vatandaş yoldan yürüyor koca kamyon kaldırıma park ediliyor. Bu kamyon yüzünden kaldırımdan yürüyemeyen vatandaş mecburen yoldan yürümek zorunda kalıyor. Vatandaş yoldan yürürken bir araç çarpsa öldürse, bunun sornumlusu kim olacak?

      Araç sürücüsü diyecek ki; -aniden yola inip önüme çıktı.

      Yaya da haklı kaldırımdan yürümesi mümkün değil !

      Böyle bir kaza anında kaza yerinin fotoğrafını mutlaka çekin, çünkü böyle bir kazanın sorumlusu, öncelikle bu araçların kaldırımlar üzerine park edilmesine göz yuman yetkililerdir.

        

YORUMLAR Toplam yorum: 10
 • kır sk(8.7.2013 10:51:34)

  ihsaniye mah kır sk ta bim önü kaldırımlar yapılırken yola sıfır yapıldı belediye başkanına söylendi cevap vermedi kaldırımın 20 metrelik kısmı bimin otoparkı gibi kimse kaldırımı kullanamıyor

 • BİR BOLULU(16.5.2013 14:13:07)

  BÖREKCİLER SOKAKTAMAMEN TRAFİĞE  KAPANDI ACİL  DURUMDA HİÇBİR   GİRİŞ YOK  ARAÇLR SOKAĞIN  AĞZINA PARK EDİYOR YAYALARDA GEÇEMİYOR  HALKA BU KADAR  EZİYET EDEN BİR BELEDİYE  YOKTUR  OLAMAZDA
  ....

 • Necip Fazıl a(16.5.2013 09:54:04)

    Ne haber i tam okumuşsun ne de fotopğrafı okumasını biliyorsun haberde haftalardır diyiyor sen yük boşaltıyor diyorsun fotoğraftata kamyon un bütün kapakları kapalı sen yük boşaltmaktan bahsediyorsun ayrıca park görevlileri otopark olarak ayrılmış yerlerin dışında park ücreti almıyorlar

 • necip fazıl(15.5.2013 11:34:32)

  Sizin yaptığınıda habermi yani. birileride bundan pay alıp yorum yapıyorlar. nerede boşaltsın adam yükünü. park parasını veriyor.

 • can aydın(15.5.2013 03:25:03)

  beledıye   baglı  zabıta  aracları  cıkıyorsa   garipsenmez   hanı  imam  osurur  ise   cemaat  ne   yapmaz   ilk  basta   kendı   gorevlılerın  bakması  lazım   mıllete  yapıstır  cezayı  zabıtaya  serbes   ne   guzel   hayat   be   başkan  ve  zabıra   muduru  önce  kendı  personelne  bakarsa   cok  cok  daha olur   ..

 • kemal(14.5.2013 15:47:10)

     Ey Belediye başkanı gör,ey zabıta müdürü gör,ey trafik müdürü sende gör.Bolu;nun bütün işlek ve trafik açısından çok önemli caddelerinde ve bütün yetkililerin gözü önünde bu gibi parklar serbest kimse birşey diyemiyor,gel gelelim pazar günleri Bolu;nun en ücra köşelerinde en ara sokaklarında da bizim beyefendi zabıtalar altlarında araba sabahın köründe avazı çıktığı kadar hoparlörle kaldırıma araba çekmeyin diye bas,bas bağırıyorlar,millet pazar sabahı uykusundan apar,topar araba çekmeye kalkıyor.Çekmeyenler tabiki cezayı yiyor.Bunların gücü gariban vatandaşa yetiyor,sıkıyormu bu kamyona veya benzeri yerlerdeki araçlara ceza kesmeye YAZIKLAR OLSUN SİZLERE.

 • alp(14.5.2013 15:36:34)

  bolu belediyesinin görebildiğim en büyük eksikliği bilgi...
  sayın başkan zabıtalarından gerekli bilgileri alıp eksikliklere müdahale etmiyor. söz gelimi... esnaf yola duba koymuş keyfi park alanı işgal ediyor yine esnaf kaldırıma tezgah açmış... yolda yağmur sonrası çukurlar açılmış... neler neler...
  çocuklu bir bayan yada bastonu ile yürüyüşe çıkan bir bedensel engelli allahını seven söylesin engelliler haftası bu hafta boluda nasıl gezinti yapıcak işini nasıl halledecek?
  NOT: ihbardır. karamanlı mahallesi esen sok.ta yeni bir inşaat başladı yalnızca iki sokak var insanların geçebileceği inşaat yapan vatandaş iki sokağıda kapatmış çocuk arabasıyla geçemiyoruz. tam inşaatın karşısında bir yaşlı teyze evinden çıkamıyor... nedir bu?

 • almanya (14.5.2013 15:33:04)

  boluda  bazi  babalar  torpili  belediye  tarafinda  karibanin  kamyonu  olsaydi  cokda  ucurmuslardi  hangi  babanin  hangi  hatirli  kisinin  bu  kamyon  baskan  beyin kulaklari  cinlasin

 • GOCA BOLULU(14.5.2013 09:24:33)

  HAFIZA JİMNASTİĞİ YAPALIM BİRAZ:
  BOLU'NUN DEPREMDEN SONRA YAPILAN EN YÜKSEK BİNASI (O BİNAYA KADAR KAT İZNİ 3 KATTI). O BİNANIN İNŞAATI SIRASINDA KÜNYESİ ASILMADI, SONRADAN BAŞKANIN BAŞAK YAPISININ YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI.
  EVKUR'A TANINAN AYRICALIK BU OLABİLİR Mİ ACABA?

 • qp(14.5.2013 09:12:53)

  bu kamyon bu mağaza açıldığından bu yana her gün sabah akşam her gün o bölgeyi işgal etmekte... işgalde kalmayıp... sorumsuz vurdum duymaz personeli ile çevreye mahalle halkına ızdıraplar vermekte.... kısa bir söyleşimde... biz buraya işgaliye parası ödemekteyiz demişlerdi... ne paraymış 10 yıldır hala işlemde...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak