bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Yine 80. Yıl Altgeçidi yine kaza...

Facebook'ta Paylaş
 • Plakaların herbiri birbirinden farklı..

     Bahçelievler Mahallesi Muzaffer Işın Caddesi üzerindeki 80. Yıl altgeçidi girişinde, gün geçmiyorki kaza olmasın. Bugun (04.04.2013) yine bir trafik kazası ile mahalle halkı ayaklandı. Neden trafik ışığı konulmuyor anlamış değilim. Alt geçit olması mı engel? Mahalle halkı olarak yetkililerden açıklama bekliyoruz.

YORUMLAR Toplam yorum: 6
 • ATİLLA GÖKMEN(4.7.2013 14:02:25)

  TRAFİK KURALINDA DER Kİ. ''KAVŞAKLARA YAKLAŞIRKEN HIZINIZI AZALTIN'' TRAFİKTE SEYİR HALİNDE ANLAYIŞ OLMASI GEREKİR. SÜRÜCÜLER YOL BENİM ANLAYIŞINI BIRAKARAK, BİRBİRLERİNE YOL VERMESİ GEREKİR. AMA MAALESEF! BU ANLAYIŞA SAHİP KİŞİLER ÇOK AZINLIKTA. BİR KAZA OLMADAN ÖNLEMİNİ ALMAK İÇİN. SÜRÜCÜLERİN KENDİLERİNİ ÇOK İYİ YETİŞTİRMELERİ GEREKİR.  YOKSA Kİ SON PİŞMANLIK FAYDA ETMİYOR. KAZASIZ GÜNLER DİLEĞİYLE.

 • meral sütçü(5.4.2013 18:38:28)

  hergün kaza sesleri duymaya alışmış bir bahçeli evler sakini olarak insanların dikjkatsizliğine sağa sola bakmaktan aciz halde olduklarını düşünüyorum.sağa sola dönerken sinyal vermeye üşenen insanlarla dolu ilimiz birde kızınca sanki suçsuz gibi bakışları yokmu insanların diyecek bir şey bulamıyorum.herkes sağına soluna baksa bu 4 yol ağzında hiçbir kaza olmayacak eminim herkes yol benim diyor sonuç güm...

 • Burak dönmez(5.4.2013 17:23:37)

  sayın ceylan her yere ışık koyarken itiraz ediyorlardı. Şİmdi neden ışık yok demek çelişkidir. İnsanlar biraz bilinçli olsa kaza falan olmaz.

 • makrolaz(5.4.2013 12:13:45)

  Bu Bolu daki kadar acemi, bilgisiz,bilinçsiz sürücülerin olduğu başka bir şehir var mıdır acaba!Ehliyet almaya o kadar meraklı bir halkı var Bolu nun;ama birçoğuna ehliyet verilirken bir süre daha trafiğe çıkmayın sürücülüğünüzü geliştirin uyarısıyla veriliyor.Birçokları da kaza yapmıyorsa yaptırıyordur.Trafik levhalarının manalarını,geçiş önceliklerini vs. birçokları bilmiyor bir de üstüne üstelik haklıymışlar gibi kavga ediyorlar.Refah seviyesinin bu kadar yüksek gösterildiği böyle bir şehirde bu kadar bilgisiz insan acayip bir ironi

 • nejdet uçak(5.4.2013 11:54:35)

  EN İŞLEK CADDE TRAFİK IŞIKLAR YOK.CADDENİN ADI.  BAHCELİEVLER

 • erdem(5.4.2013 08:09:51)

  insanlar bilinçsiz yolda suç yok.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak