bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Abant'ta çevre kirliliği

Facebook'ta Paylaş

Bolu Abant'ta çevre kirliliği! Şambriyeller ve kızaklar yasakladığı için şu anki görüntülerin yorumlarını sizlere bırakıyoruz.

YORUMLAR Toplam yorum: 8
 • mehmet(19.5.2014 11:35:22)

  Abanta dün gittim, o kepazeliği gözlerimle gördüğüme inanamıyorum,her yer çöp, üstelik arkadaşlarımı götürmüştüm,onlarda şaşkın, en azından hayvanlar sayesinde atılan mangal kemiklerinden arınıyoruz, onlarda olmasa poşetlerin üzerine kokuşmuş etlerde eklenecek. İçeri girerken giriş ücreti almadan kimseyi bırakmadıkları gibi çöp konusundada bu kadar hassasiyet gösterilse ne güzel olur. bu millete ilk öğretilmesi gereken bence mangal kültürü, bu güzellikleri bulmak kolay değil, ama heba etmek çok kolay.

 • Hakan Türker(9.1.2013 14:04:29)

  Muhteşem güzellikteki bir doğal parkı turizm uğruna heba etmek işte budur.... Otellere emanet edilen bu doğal alanlar ancak bu kadar korunabilir.... Hepimize ve yarınlarımıza ait olan bu doğal güzelliklerden otellerin para kazanması ve sonunda bu hale bürünmesi ne kadar manidar....

 • S.A(8.1.2013 23:21:18)

  Sen orada kaymalarına izin verirsen elbette duyarlı vatandaşların yanı sıra doğal ortama ayak uyduramayan canlılarda orayıda kirletirler.

 • Ömür Umut(8.1.2013 12:45:53)

  Medeniyesizlik, görgüsüzlük, saygısızlık, temizlik anlayışının olmaması...Birkaç sene önce Gölçük'te karşılaşmış olduğum görüntü içler acısıydı. İki masayı birleştirmişler. Bütün gün yemişler, eğlenmişler. Giderken de tüm pisliklerini masaların üzerinde olduğu gibi bırakmışlar.  Bu tür yerlere kamera yerleştirilerek bu tür alışkanlıkları olanlar tespit edilebilir ve caydırıcı olacak şekilde maddi ceza verilebilir.

 • neden?(7.1.2013 18:25:46)

  içler acısı.... Abant sıradan vatandaşın değil.... Abant zenginlerin, bürokratların, otellerin mesela dün pazar olmasına rağmen resmi plakalı jeeplerden geçilmiyordu? ve en dikkatimi çekende bu resmi araç konvoyunun arkasındaki ''ambulans'' vatandaş bir kaza olsa ambulans yokluğundan ölsün ama bu saltanat konvoyunun arkasında boş bir ambulans konvoyu takipte..kimin vergileriyle.  ben hakkımı helal etmiyorum....

 • sercan(7.1.2013 16:26:08)

  hiç utanmıyorlarmı o poşetleri atarken, hiçmi terbiye görmediler ailelerinden, okuldan, toplumdan
  yazık bu tip insanlarla aynı havayı solumak ne acı verici.. kedi bile pisliğinin üstünü kapatırken doğayı böyle kirletenlere ne demeli. gördüğüne cezayı keseceksin bakalım yapıyormu bir daha..

 • n.ç(7.1.2013 15:35:27)

  kardeşim ne varda yasaklıyorsunuz millet kaymanın yolunu bi şekilde bulur o zamanda böyle görüntüler meydana gelir.kızak ve şambrelleri millet ortada bırakıpda gidecek değil ama poşetleri işte böyle bırakır kime ne anlatacan Türk işi bu yani Türk'ün her işi böle her şeyi lafta yapıyoruz ama uygulamaya geldimi koca bi sıfırrrrr

 • yazık...(7.1.2013 09:30:57)

  ''Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar.''
  bunlarda hiç diş kalmamış,yazıklar olsun...

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak