bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Alt yapımız, büyüyen Bolu'ya küçük gelmişe benziyor

Facebook'ta Paylaş

     Bolu’yu etkisi altına alan sağanak yağış hayatı felç etti. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı'ndan bir dere gibi aşağı akan yağmur suları kaldırımda yürümeyi imkansız hale getirdi. Kalıcı Konutlar'a giden alt geçitte sürücüler aşırı yağıştan dolayı göle dönen yolda araçlarını sağa çekerek beklemek zorunda kaldı. Bazı araçlar şiddetli yağmur nedeniyle arıza yaparak yolda kalırken, diğer araçlar yoldaki yoğun su nedeniyle ilerlemekte büyük güçlük yaşadı.

      Belediyenin alt geçide astığı "Büyüyen küçük şehir Bolu" pankartı ironik bir görüntü oluşturdu, Bolu büyüyor ama Bolu Belediyesi'nce yapılan alt yapılar büyüyen Bolu'ya küçük gelmişe benziyor. Alt geçidin göl olduğu haberini alarak kontrole gelen Bolu Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdür Yardımcısı Cengiz Yaman'ın çaresizliği gözler önündeydi.

       Ne diyelim Bolu Belediye başkanı Alaaddin Yılmaz'ın her fırsatta övündüğü yenilenen alt yapısı ilk ani yağışta iflas etti. Vatandaşlar Alaaddin Yılmaz'ın yer üstünde yaptıkları (cici taksi kavşağı, yollar, kaldırımlar, otoparklar) ortada bu yağmurla yerin altında yaptıkları da gün yüzüne çıktı, diyerek serzenişte bulundu.

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • ???(12.9.2012 00:04:07)

  herkesin dilinden düşmeyen Bolu'ya yapılan büyük yatırım.Alaaddin gider alt yapı kalır denilen bu muydu? Uyuma Bolu Halkı Uyuma Türkiyem

 • Yusuf Bahşi(10.8.2012 07:18:15)

  Herşey altyapı ile ilgilidir Bolu nun nasıl bir altyapısı olduğuda ortada seksenlerde lisede okurken olan altyapı hala aynı üstelik geri gitmiş ben şu an Marmaris te yaşıyorum burada geçen kış 2 günde Ankara ya bir yılda yağan yağmur yağdı sorun bakalım kimin evini sel basmış kimin paçası çamurlanmış önce zihniyet değişecek

 • DÖRT DÖRTLÜK(8.8.2012 23:29:22)

  yağan yamur normalin çok üzerinde idi bu kadar suyun olmasını normal karşılıyorum

 • bolu(8.8.2012 12:23:10)

  Bu görüntüler alattine kapak olsun.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak