bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Bu haberi yapanlar FİKİR ÖZÜRLÜDÜR

Facebook'ta Paylaş

    Akıl melekelerini yitirmiş, zihinsel engelli ve psikolojik tedavi gören zavallı bir genç, gece yarısı çıplak vaziyette caddeye çıkmış. Zavallı annesi de çocuğunun peşinde.

     Onların bu zavallı hallerini gazetelerine haber diye koyan gazeteleri kınıyorum. Sorumlu gazetecilik bu mudur? Esas çıplak olan sizin beyinlerinizdir. Bu haberi bir tek bu gazetede görmedim. O çocuk davranışlarını kontrol edemeyen bir zihinsel engellidir. Bu haberi yapanlar ise FİKİR ÖZÜRLÜDÜR !!!

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • tuncaytürkan(2.3.2012 23:30:39)

  böyle durumlarda kendimizi o ailenin yerine koymaya çalışmamız lazım.bizim 17-18 yaşında zihinsel rahatsızlığı olan oğlumuz veya kızımız olsa kıyafetini tam olarak giymeden yarı açık veya tamamen açık durumda sokağa çıksa bir sürü insanın önünde bilmeden olur olmaz hareketler yapsa ne yaparız.hemen giyindirmeye ve onu eve götürmeye çalışırız.mümkünse fazla insan için çıkaramayız.veya kendimizde fazla dışarıya çıkamayız.bunlar kolay şeyler mi?herkes çocuklarıyla rahat rahat dolaşırken biz çocuğumuz bu durumda diye fazla özgür yaşayamasak, nasıl olur?çok zor, gerçekten bu şekilde yaşamak kolay değil.bunu anlayalım.bu tür kişilere yardımcı olalım,kusurlarını görmeyelim,bize bir zarar verdiyse hoş karşılıyalım ve halimize şükür edelim.saygılar.

 • Tunam(19.1.2012 08:38:30)

  MCelik, saldırgan zihniyetin en güzel örneği ve baş temsilcisisin.

 • vatandaş(14.1.2012 12:52:11)

  m. çelik beye katılıyorum .gazeteciliğ bu kadar kısır döngü içinde yapılıyorki sokaktaki taşın vb. yeri değiştirilse haber diye karşımıza çıkarılıyor.o aile zaten sıkıntılı,fotoğrafı basarak aileyi rencide etme hakkımızın olmadığını düşünüyorum

 • M.Celık (14.1.2012 02:59:10)

  Sn Okuyucu Haber Sahibine Katılıyorum. Ancak eksikleri de tamamlamak gerektiğine inanıyorum. Her ne kadar Bu Kardeşimizin durumunu biliyor olsak ta. Bu haber Yapılmadan önce Bu durumu Bilmemenin sıkıntıları da olabilir. Örneğin. Bu Kardeşimiz bir başka zaman Örneğin Şehirde Böyle bir davranışta bulunsa insanlar onun Zihinsel engelli olduğunu hiç düşünemeden Saldırabilirler. çünkü Saldırgan zihniyet Kendisine iş aramakta. Bu nedenle bu haber Bu kardeşimizin Zihinsel engelli olduğnu bir anlamda açığa çıkarmış durumda olduğundan. Bu tür toplumsal olaylara daha dikkatli yaklaşım içerisinde bulunmamız gerektiğini vurguladığını düşünüyorum. En azından o haberden sonra bu kardeşimizin durumu bilindiğinden Saldırganlar Belki Bu satırları okumuş olabilirler.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak