bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Belediyenin görevini vatandaş yapıyor !!!

Facebook'ta Paylaş

     Kanal Boyunda su boruları döşenmek üzere kazılan yollar üzerinden bir ay geçmesine rağmen hala asfaltlanmadı. Bu durum yol üzerinde yer yer 10 cm lik keskin çukurlara neden olmaktadır. Kanal boyundaki mahallede arabasının zarar görmesini istemeyen vatandaşlar kendi işini kendi görerek çukurlara el arabalarıyla çakıl taşıyarak yolları bir nebze olsun düzeltmeye çalıştılar. Yaklaşık bir saat süren çalışma sonrası yol eskisinden daha iyi hale geldi. Çalışmayı yapan mahalle sakinleri, "her işi belediyeden beklememek lazım. Herkes kendi evinin önündeki çukuru doldurursa Bolumuz güllük gülistanlık olur. Şu anda yollarımız asfaltlanmaya hazır, belediyeden asfalt bekliyoruz" dediler.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • NE HABER AMA(22.9.2011 17:00:27)

    BU HABERİ YAPAN,HER KİMSE...YAPTIĞINIZ İŞİN EHEMMİYETİNİ VE CİDDİYETİNİ KAVRAYAMAMIŞSINIZ.BİRİSİNİ ELEŞTİRİRKEN KENDİ YAPTIĞINIZA BİR BAKIN.BU HABERE SERÇELER BİLE GÜLMEZ.BOŞ EL ARABASI SIRF MALZEME OLSUN DİYE.YADA NOLMUŞ YANİ 2 KÜREK MALZEMEYİ DÜZELTİVER.İNSANLIK BUMU BİZ BÖYLEMİYDİK YA.NEREYE GİDİYOR BU İNSANLIK.UTANMA DİYE BİRŞEY BİZDE SİZDE KALMADIMI YOKSA.PES DOĞRUSU.

  • er(19.9.2011 18:15:50)

    Bizim Mahalleye de bekleriz.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak