bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Trafik güvenliği yine bozuldu !

Facebook'ta Paylaş

    Resimde görülen bu bölge, Aktaş Mahallesi'nde bulunan, BP Çizmeciler Petrol'den Karacasu' ya doğru gidilirken biraz aşağısında bulunan "RENK İNŞAAT" malzemeleri hırdavat dükkanına aittir. Bu dükkan açık alanda bulunan malzemelerinin dışarıdan görünmesine engel olmak için mavi brandalarını gayet güzel çekmiş ama trafik güvenliğini tamamen ihlal etmiştir. Bu dükkan önünden Kısmet Siteleri bölgesine gitmek için "KIZIK" sokağa girmek veya bu sokaktan çıkmak isterseniz, brandalarla mutlaka karşılaşacaksınız. Yolun geliş ve gidiş istikametindeki araçları, yolun neredeyse ortasına kadar girmeden göremediğiniz gibi Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri için de okul zamanında tehlike arzetmektedir. Daha önce de aynı konuyla ilgili yapmış olduğumuz haber neticesinde yolun görülmesine engel olan malzemeler kaldırılmış ve trafikte problem kalmamıştı. Dükkan sahiplerinin tekrar aynı duyarlılığı göstererek brandaları bir an önce sökmesini rica ediyoruz. İlgililer tarafından sökülmediği taktirde İl Trafik Komisyonu'nu göreve davet ediyor, bir an önce bu tehlikeli durumun düzeltilmesini rica ediyoruz.

YORUMLAR Toplam yorum: 8
 • Oktay Kaya(22.10.2011 12:42:23)

    Dükkan sahibi kardeşim, duyarlılık gösterdiniz ve yapılan habere saygı duyduğunuzu belirterek Belediye zabıtasının branda çektirdiğini yazdınız. Bende bi zatihi Belediye zabıtasıyla görüştüm ve brandalar ozaman kaldırıldı. Yalnız bu defa da sizler malzeme koyarak yine araçların görüş alanını engelliyorsunuz. Brandalar kaldırıldıktan sonra yaptığım gözlemlemelerde, her gün bir kaç parça malzeme çoğaltarak görüşü engelliyorsunuz.Sizin duyarlı olduğunuzu biliyoruz yazılarınızdan. Tekrar rica ediyorum o malzemelerin yükseltilerini azaltın.Saygılarımla.

 • S.A(5.10.2011 04:23:12)

  Dükkan sahibinin duyarlılığını birkez daha kutluyorum. Haberden sonra uğraşmış ve brandayı kaldırmış. Keşke herkes bu kadar duyarlı olabilse. Umuyorum, yine belediye gelip brandala burayı demez.

 • dükkan sahibi(4.10.2011 23:53:32)

  bolu belediyesi zabıta müdürlüğüyle görüşmelerimiz neticesinde tel örgülere çekilen branda kaldırılmış olup bu olaya duyarlılık gösteren herkese teşekkür ederiz...saygılarımızla...

 • Oktay Kaya(24.9.2011 10:27:39)

    Haber gayet güzel yapılmış. Dükkan sahibinin yaptığı yorumdan da duyarlı olduğunu anlıyoruz. Belediye yetkilileri uyuyor mu? Neden hala brandanın kaldırılması konusunda gerekli izni dükkan sahibine vermiyor.İlla ki kaza mı olması gerekiyor, orada kaza geliyorum demiş vaziyette ve geldi gelecek. Okullar açıldı Atatürk Anadolu lisesi öğrencileri o bölgeden toplu olarak geçiyorlar çok tehlikeli durumlara şahit oluyorum, o yolu kullanan bir vatandaş olarak.Belediye yetkililerini göreve davet ediyorum, bir an önce brandaların kaldırılması için.

 • S.A(15.9.2011 16:14:46)

  Aynı dükkan ile ilgili bundan birkaç ay önce yine okuyucu haberi yer almişti sitede. Demek ki ; dükkan sahibi duyarlı biri sorunu çözmüştü. Ama duyarsız olan demek ki yine yeni yeniden ''BELEDİYE'' hem can güvenliğini tehlikeye atarsınız. Hemde esnafı bitirirsiniz. Pardon ama (!) Siz ne işe yararsınız?

 • Gereken(15.9.2011 10:24:47)

  Burada eksik olan kaldırım düzenlemesidir. Eğer Belediye görevini yapıp kaldırım düzenlemesi yaparsa araçlar için gerekli görüş imkanı sağlanacaktır. Belediye gereksiz işlerle uğraşacağına görevini yaparsa tamamlanacak herşey.

 • Cihan(13.9.2011 16:47:12)

  Habere ve duyarlılığından dolayı dükkan sahibine teşekkürler... Bolu'da güzel şeylerin de olduğunun kanıtı bu, gerçekten çok hoşuma gitti... Diyalogla halledilebilecek -hemen hemen- herşeyin olduğuna inanıyorum... Ayrıca bir diğer teşekkür de; Bolunun Sesi Gazetesine; Okuyucularına değer verip, haberlerini paylaştığı için...

 • dükkan sahibi(13.9.2011 09:58:45)

  öncelikle haberiniz için teşekkür ederiz...bu brandaların çekilmesini bolu belediyesi zabıta ekipleri tarafımıza iletmiş olup çekilmediği takdirde ceza-i işlem uygulanacağı tarafımıza şifaen tebliğ edilmiş olup bizde bu konuyla ilgili olarak gerekeni yapmış ve tel örgüleri brandalarla kapatmıştık...Dükkan içerisinde açıkta herhangi bir malzememizi gizlemek kapatmak için yapılmış bir uygulama olmamakla birlikte aksine malımızın teşhir edilerek satış ve pazarlamanın daha kolay olacağını inanmış bir firmayız...bu konuyla alakalı olarak bolu belediyesi zabıta müdürlüğüyle nasıl bir çözüme kavuşturmamız gerektiğini en kısa zamanda görüşeceğimizi ve en yakın zamanda konunun çözüme kavuşacağını umarız...SAYGILARIMIZLA  

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak