bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

eski bağ-kur binası

Facebook'ta Paylaş

    Karamanlı Mahallesi Konuralp Caddesi no:11 de bulunan eski BAĞ-KUR binasının SGK nun yeni binasına taşınmasıyla ve artık buradaki binanın kullanılmamasıyla atıl hale gelmiştir. Hergün değişik saatlerde (bazen gece 01 e kadar)15- 16 yaşlarındaki gençlerin buluşma ve alem yapma yeri haline gelmiştir. gürültüden dolayı rahatsız olmamıza rağmen hiçbirşey yapamamaktayız. Rahatsızlığımızı Emniyete birkaç kez bildirdik fakat emniyet güçleri geldiğinde uyanık gençler çoktan kaçmış oluyor. Son olarak SGK görevlilerine bildirdim ve güvenlik görevlileri gelip aynı manzarayı fotoğrafladılar. 24 saat burada bekleyemeyecekleri için nasıl bir çözüm bulunanilir merak ediyorum artık .

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • Mustafa DEĞER(20.11.2011 21:18:33)

    T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI, Sosyal Güvenlk Kurumu Başkanlığı'na bağlı olarak İlimizde Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ile İş-Kur İl Müdürlüğü hizmet vermektedir. Bildiğim kadarıyla eski adı ile SSK ve Bağ-Kur yeni hizmet binasında, İş ve İşçi Bulma Kurumu ise Sümer Mahallesi'nde KİRALIK binada hizmet vermektedir. Boş ve atıl durumda olan, çürümeye bırakılmış BAĞ-KUR tarafından boaltılan hizmet binası İŞ-KUR Hizmet Binası olarak kullanılması daha uygun olmaz mı? Bu şekilde hem kira verilmemiş olur, hemde mevcut bina değerlenerek çürümekten kurtulmuş olur. Aynı Bakanlığa bağlı farklı hizmet birimlerinin birbirlerine ait bina,araç-gereç vb. materyalleri kullanması günah mı acaba?  
    Allah akıl fikir versin.....

  • öz bolu lu(23.9.2011 18:35:50)

    ne güzel buyuk bina degerlendırın guzel bi şekilde kullanın ana sınıfı gıbı egıtım alanı seklınde kullanıldın yenı bınaya tasınıldı dıye orası harebe olana kadar beklenecekmı yazık bu mıllete kımılerının kafasını koyacak cadırı yokken bızım mılletımız gül gibi binaları çöplük yapıyolar

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak