bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Darısı Bolumuzun başına

Facebook'ta Paylaş
 • Depremde tahrip olan yol ve sadece 6 günde yapılan aynı yol

    Bilindiği gibi Japonya'da 11 Mar'ta yaklaşık 9 şiddetinde deprem ve sonrasında yıkıcı bir tsunami gerçekleşti. Resimlerde de görüleceği üzere kara yollarında düşük banketler ve ayrılmalar gerçekleşti. 17 Mart'ta yol çalışmalarına başlayan Japonlar 23 Mart'ta yolları resimde görüldüğü hale getirdiler. Evet sadece ve sadece 6 günde.  

     Bize de; "darısı Bolu'muzun çukur dolu yollarına" demek düşer. Aslında bizdeki yollar depremden değil sadece doğal gazdan olduğu için tamir etmek için de Japon olmak da gerekmez.

YORUMLAR Toplam yorum: 9
 • Demir Ahmet(11.5.2011 23:11:16)

  arkadaşar...ben çinsettinden irlandaya kadar her yeri mesleğim gereği gezdim araba sürerek...iki şey görmedim inanın buna..birincisi koçak apartmanı önünde yapılan sonderece ilginç park olayını... ikinciside  bir mühendislik harikası olan sayın başkanın yaptırdığı alt geçit...tavsiyem size buralarda bol bol resim çektirin hatıra kalsın...ilerde belki birisi yıkarsa buraları üzülürsünüz..    

 • hasan tutkun(11.5.2011 10:52:51)

  düzgün yolları olsa zaten son model jipe binmeye gerek yok. insan şehir içinde yeni sürülmüş tarlada gidiyor sanki.

 • fatma (2.5.2011 19:14:47)

  yollar adeta engelli atlama pisti gibi. oysa istanbul ve ankara'nın tam ortasında olan ve yollarıyla örnek olması gereken bir il fakat nerdeeeeeeeee? bolunun cadddelerini otobana bağlayında oradan evlerimize gidelim ancak oralar iyi. atlaya zıplaya araba kullanıyoruz.

 • s.a(26.3.2011 08:44:20)

  fotoda bir yanlışlık var, soldaki resim izzet baysal caddesi değil mi???? boşa konuşuyoruz aladdin yaptırmıyor inatla yaptırmasın, 2 yıl daha yaptırmaz!!!!!!!!!

 • BİRİSİ(25.3.2011 20:30:50)

  VATANSEVER'E:EY kendini vatan sever ilan eden ZAVALLI,sizler böyle halkı inanç,din,dil,ırk gibi guruplara ayırdığınız sürece hüsrana uğramanız kaçınılmaz.Devam edin bu tür yorumlarınıza,siz böyle yaptıkça atı alan üsküdarı geçiyor zaten.Bizler karışıyormuyuz sizin mini eteğinize,barlarda pavyonlarda yaptığınız rezilliklere,otel köşelerindeki ahlaksızlıklarınıza.ŞİMDİ GİDİN ANITKABİRE ŞİKAYETE.Bizim inançlarımız bize yeter.Vatan severlik insanları guruplara ayırmak değil,halkının görüşlerine,inançlarına saygılı olmaktır...!

 • emrah(25.3.2011 18:51:14)

  vatan sever arkadaşım bolunun yollarının kötü olmasını da türbanlı kadınlara getirdin ya helal olsun sana. çalışmış yada eşleri çalışmış almış sanane bundan. o kadar biliyorsan sende çalış sende al milletin bindiği arabaya laf atıyosun. tamam bolunun yolları kötü ona ve yapmıyorlar ona bende katılıyorum. bolunun en güzel olması gereken yer cadde ama orası bile berbat durumda

 • vatansever(25.3.2011 13:44:30)

  Adam bizim yollar nasıl olsa çukur ve bozuk diye jip aldı  demekki herkese almasını öneriyor  ben şüna dikkat ediyorum son model jiplerde türbanlı kadınları görüyorum( başörtülü değil )
  dediğim gibi ye kürküm ye... Ülkemin adı da TÜRKİYE YE  YE ...

 • Saffet Sırdar(24.3.2011 19:40:30)

  Dilerim Belediye Başkanımız görür bu fotoğrafları. Kendisi cip alarak bu sıkıntılardan kurtuldu. Peki vatandaş ne yapacak? Dilerim gelecekte bizim de Japonya'daki duyarlı yöneticilerimiz olur... (Bu hayal tabiki)

 • Kenan(24.3.2011 15:32:19)

  6 günde değil,600 yılda ancak yaparız.Belediye Başkanımız ıcın bır dörtlük okumak ıstıyorum :D
  "ONUN JİP'İ VAR GUZEL MI GUSEL"
  "ŞÖFÖRÜDE VAR ÖZEL Mİ ÖZEL"
    ......
  "MALESEFFFF DÜZGÜN YOLLARIII YOK "

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak