bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Mudurnu Birikme Turizm işbirliği çalışmalarına Başladık

Facebook'ta Paylaş

Mudurnu ilçemizde Osmanlı'dan günümüze yaşanan ahilik kültürü geleneklerinden birikme toplantılarını ilçenin turizmde dahada gelişmesi için çalışma grubu oluşturuldu. İstanbul turizm Emitt Fuarına katılarak Bolumuz'un güzellikleri Mudurnu, Göynük ve Seben ilçeleri tanıtıldı. Mudurnu Birikme İşbirliği Koordinatörü Uğur Türesin hedeflerinin Bolu'da eko turizmin başlatılması olduğunu söyledi. Uğur Türesin Bolu'da hafta sonu bir günlük tatil konaklamarıyla turizmin gelişmediğini, otellerin Mudurnu ve Göynük ilçelerindeki butik konakların zarar ettiğini bu sebeplerden dolayı turizm firmalarıyla yapılacak anlaşmalarla Bolu'nun tüm ilçelerine kültür turları koordinasyonu yapacaklarını bildirdi. Ortak rezervasyon, ortak mutfak, ortak çamaşırhane, ortak eğlence düzenlemeleriyle turizm işletmelerine fayda sağlanacağını söyledi. Türesin, doğal yaşam kültürümüzü destekleyecek, halka açık oluşumlar sağlanmalıdır, bölgemizde, kasabamızda yerel halka sosyo ekonomik fayda sağlayacak yenilik eko turizmdir dedi. Özlenen çağdaş doğal mutlu yaşama, turistlerin beklentileri olan turizm merkezlerinden uzak doğa ile iç içe abartılı olmayan konularda iyi bir oda, iyi bir hizmetle temiz bir çevrede aktif tatil hizmetlerini birlik beraberlik içinde Mudurnu Birikme İşbirliği çalışma grubuyla sektör temsilcileriyle gerçekleştireceğini söyleyerek bu konuda tanıtımlar için www.mudurnu.tv web sayfası oluşturduklarını MUDURNU.TV de BOLUYU GEZİYORUM turizm bölümü olduğunu belirtti.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Rüzgarın Sesi(28.2.2011 10:39:52)

    Boşuna uğraşmayalım.Önce halkın cebine para girmesini sağlayınki vatandaş boş zamalarında turlara 199 tl verip gezmek için gelsin,Çok zor bir  uğraşım.İzleyip Göreceğiz bakalım ,paralarınız boşa gitmesinde? Rastgele.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak