bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Çarıkçı’nın önünde kaza geliyorum diyordu ve geldi

Facebook'ta Paylaş

    Bu gazetede defalarca haber yapılmasına rağmen, adeta dokunulmazlık ilan eden Necip Çarıkçı’nın Tır servisinin önüne üç sıra, bazen de 4 sıra halinde tırlar park edilmeye devam ediliyor.

    Resmen yolun üzerine park eden bu tırların görüşü kapattığı için burada her an kaza olabilir diye bu gazetede belki 10 kez haber yapıldı.

    Belediye Zabıtaları ellerinde fotoğraf makineleri ile İzzet Baysal Caddesi'nde park yasağına uymayanları fotoğraflıyor ve bu fotoğrafları polise vererek herkesin araçlara ceza yazılmasını sağlıyor.

    Peki Necip Çarıkçı’ya ait tır servisinin önüne çekilen ve kelimenin tam anlamıyla trafiği katleden bu görüntülere kim dur diyecek?

    Cuma günü meydana gelen bu kazada yolun ortasına park eden tıra çarpan araç mı suçlu, yoksa bu tırları bu şekilde yolun ortasına park ettirenler mi?

YORUMLAR Toplam yorum: 7
 • kral faruk(24.5.2011 22:51:06)

  Anlaşılan yorumcular arasındada şakşakçılar var.Her yerde olur.Burası Türkiye isyan etsende maalesef olan garabina olur cezayı yine gariban yer.

 • newzuss(17.2.2011 18:23:50)

  Yukardakileri tanıyosanız ya da trafik polisi bir arkadaşınız varsa, ceza almıyorsunuz.Çarıkcıyı; haberdeki kazayı hemen her gün yapma olasılığı cok yüksek olan(günde en az10 kere geçiyorum ordan) mağdur bir vatandaş olarak,en az 5 kere,dört aydır plakasız gezip birde park kavgası çıkaran izzet baysal caddesinden bir esnafı 6 kere telefonla şikayet ettim. İkiside işledikleri suçu mutlu mutlu devam ettiriyorlar. Polis onlara kuvvetli muhtemel bilinçli olarak dokunmuyor.

 • S.A(16.2.2011 02:39:25)

  Necmi Beye ; Şimdi efendim 1.resme dikkatli bakarsanız eğer bir sis göreceksiniz. Daha sonra ''sis'' kelimesinin sözlük tanımına bakın. Daha sonra trafik litarütüründeki manasına bakın. Daha sonra kaza yapan şöför hakkında giyabi akıl testi yapin. Boş keseden sallamayın. Kaza yaptığı an, inanılmaz bir sis vardı. Çok doğal çünkü koca tır yolun ortasında. Burada zekayı değil çarikçinin aymazlığının derecesini hesaplıyın zeka değil. Ama sizin gibi zihniyetin sadece evinde göbeğini kaşiyarak bu aymazlığa tepki koyacağinin farkındayım. Çok ayıp..

 • vatandaş necmi(15.2.2011 09:13:57)

  o kazayı yapan arkadaş bir zeka testine gitsin.Her iki tarafıda boş yolda koskoca tıra ya bilerek vurdu yada kördü, yada ....... zekalı idi.

 • Ferhat Asık(14.2.2011 23:55:12)

  e 5 cıksın nede olsa dokunulmaz parasıda var dimi

 • S.A(14.2.2011 23:39:44)

  982382382382. Haber, artık buna duyarsız kalmak kasten yapılan birşeydir. Çarıkçı grubundan ve Bolu Belediyesi ve Bolu Emniyet Müdürlüğünde basına bir açıklama bekliyoruz. Olay artık başka boyutlara kaymadan. Ve bahsi geçen muhitte herhangi bir can kaybı yaşanmadan?

 • Kenan(14.2.2011 20:24:26)

  Çarıkçı kaldırmıyor mu bu tırlarını bu kadar uyarıda sonra,insan biraz duyarlı olur.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak