bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Şehrimizden trafik manzaraları

Facebook'ta Paylaş

     Bu gazetede defalarca haber yapıldı. Necip Çarıkçı'nın önündeki, arkasındaki yanındaki esnaf illahlah dedi bunlardan. tırlar yollara üç sıra park yapıyor. Esnaf şikayet etmekten bıktı artık. Başkalarının haklarına saygısızlıktır bu. Kul hakkı alıyorsun Çarıkçı !!!

     Diğer Fotoğraflarda da görüldüğü gibi yayalar için ayrılmış olan kaldırımların üzereni park eden araçlara uyarı yapılmazksızın ceza yazılması gerekiyor. Çünkü bir an için bile kaldırıma park edilen bir araç yüzünden, vatandaş yola inmdiği anda yoldan geçen bir aracın altında kalabilir.

     İzzet Baysal Caddesi'nden tek yönünün devamı olarak ayrılan yollar takm bir arap saçı halinde. Bu yollarda geniş araçların ilerlemesi mümkün değil. İtfaiye zaten giremez. Şehir içi trafiğinde polislerimizin radikal çözüm üretmesi gerekiyor.

YORUMLAR Toplam yorum: 12
 • Efe Kaygusuz(26.12.2010 10:23:35)

  Sayın Kemalettin Altunbaş ; AKP li bir başkan şehirde yaşamı zorlaştırıyor demişssiniz fakat Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek.aksine yaşamı çok kolaylaştırıyor kendisi.AKP li başkan olarak genelleme yapmamak lazım.Çok iyi Chp li başkanlarda var kötüleride aynı şekilde iyiler ve kötüler var.Kişisel bir beceridir bir ili yönetmek.herkesin iyileri kötüleri olur illaki.Geçmişte Sayın Muzaffer Işın şehrimize çok iyi şehyer katmıştır yine aynı şekilde sayın Yüksel Ceylanda.Alaaddin Yılmazın bana göre en güzel projelerinden bir tanesi olan Arıtma Tesisi ve Çöp ayrıştırma merkezi.kötü icraatlarının başındada yılan gibi kıvrım kıvrım olan çevre yolu ve cici taksi kavşağı..İyisiyle kötüsüyle her yönde eleştiriye açık olmalı başkan.

 • Kemalettin Altunbaş(26.12.2010 09:49:34)

  AKP'li bir belediye başkanı şehirdeki yaşamı zorlaştırıyor... İşin özü bu... Gidin MHP'li başkanın görev yaptığı Kastamonu'yu, gidin DSP'li başkanın görev yaptığı Eskişehir'i görün. Sonra da Bolu'nun içler acısı halini değerlendirin. Düzgün gidebileceğimiz 100 metrelik bir yolumuz bile yok...

 • selami duvarci(21.12.2010 08:39:43)

  Yillardir Bolu'da oturuyorum trafik polislerinin duzenli calistigi hic bir hafta gormedim. Belediye gorevlilerine istedigimiz kadar laf edelim ama asil gorevli olan trafik polislerinin de gorev ihmali yaptigini unutmiyalim. Yanlis yere park edene  bugun ceza yaziliyor ayni yerde yarin arka arkaya 10 araba duruyor tıs yok. Vatandasi dikkatli olmaya zorliyan cezadir. Egitim falan hikaye. Kirk arac yanlis park ederken egitimli bu ulkede tek salak benmiyim diye dusunuyor ister istemez.  Can acitici ceza ve ayrim yapmadan uygulanirsa resmi gorevliler dahil problem cozulur.

 • nejdet uçak(19.12.2010 16:36:34)

  trafik ekipleri bilgisayar başında ...SONRA MOBESA KAYITLARINI İZLLEYİP 12SAATLİKGÖREV TAMAMLANIYOR.

 • Safter Kaygılı(19.12.2010 12:48:23)

  AKP'li belediyeyi iş başına getirenler nelere sebebiyet verdiklerini, son yıllarda Bolu'nun ne hale getirildiğini görsünler. Bolu'da kaldırım ve yol standardı kalmadı. Kentleşme deseniz çok çirkin. Binalar arasında uyum ve estetik yok. Binanıza su bağlatmak için Belediyeye gidiyorsunuz, 500 TL'ye yakın su bağlama parası ve 250 TL'de sayaç parası alıyorlar. işte memleketimizin manzarası...

 • bolulu14(19.12.2010 08:54:45)

  valla ben trafik polislerinin eskisi gibi çalıştıgını düşünmüyorum yaptıkları göstermelik olarak alıyo eline mikrafonu aracınızı bulundugu yrden kaldırın diyor gidiyor başkada bişey yok o motosikletli ercan olacaktı ki sen gör adam çalışıyordu bence çalışmıyor trafik polisleri saygılarımla anlıyan anladı

 • Oktay Kaya(18.12.2010 11:41:03)

    Bu küçük ildeki trafik sorunu günden güne çığ gibi büyümektedir.Böyle giderse özel araçlarla trafiğe çıkmamız bile sorun olacaktır. Bende buradan İl trafik komisyonunu acilen göreve davet ediyorum.Çok radikal kararlar alıp acilen uygulamaya başlamaları gerekiyor, hiç bir suistimale meydan verden.Çok ilginç bir durum yaşıyoruz,trafik akışının daha rahat sağlanması için bir çok yol tek yönlü hale getiriyor, bu defa da yolun her iki tarafına park yapılıyor, insanları anlamak mümkün değil.Tek çaresi; yasak parklar konusunda bir hafta süreyle belediyeden ilan edilerek herkes son bir defa daha uyarılsın, süre bitiminde hiç kimseye acınmadan araçlar çekilerek götürülsün, bakalım bir daha cesaret edilebilirmi.Devletin ağırlığını koyması lazım.

 • Sokrates(18.12.2010 09:10:40)

  Bu konuda trafik müdürlüğü görevlilerinin işlerini gereğince yapmadıkları aklıma geliyor. Lütfen gidip şehri bir gezsinler. İnsanlar maalesef araçlarını saatlrce trafik lambalarının altına ya da dar sokakların köşe başlarına park ediyorlar. Emniyet yetkililerinden bu duruma çözüm üretmelerini istemekten başka elimizden bir şey gelmiyor.

 • böyle-belediye-başkanına@(17.12.2010 23:51:39)

  Bir tarafta belediye başkanı, bir tarafta Sayın Akduman, sanırım ellerine bir daha geçemeyecek bir gücün farkında olmalılar ki böylesi Bolu’yu berbat bir görünüme doğru sürükleyerek, adlarını ölümsüzleştirmek! istiyorlar galiba, Başta sayın Valimiz olmak üzere Emniyet yetkilileri ile diğer kamu kurumlarının fikirlerini hiçe sayan, orayı burayı yıkıp dökerek yerlerine anlamsız mühendislikten uzak inşaatlar yapan Belediye Başkanının Bolu trafiğini çıkmaza sokan her hamlesinin arkasında, Sosyal belediyecilikten uzak, vatandaşı bir müşteri gibi görerek, cebindeki parayı nasıl alırım endişesi yatıyor. Her karmaşa yeni bir park yeri, yeni bir otobüs güzergâhı olarak geri dönüyor. En son terminale yapılan servislerin kaldırılması örneği

 • ismail kabadayı(17.12.2010 17:49:16)

  bu haberi yapan kutluyorum ancak bolu da emniyet para kesmek garibanı yolda durdurup arabasını almak gece yakalamalı araçları kimseden habersiz evlerinin önünden kaldırmak gibi bir sürü icraaatı  var aslında emniyet müdürlüğü bunları okuması lazım ama gerek yok ki dayanmışlar nereye devlete devam saatleri dolsunda vatandaş masum vatandaş mazlum umurlarındamı sonra ortalık karışında adı terör pravakatör eylem bi tok kulpları var hazır ama onlarda da suç değil başı ne ki kıçı ne olsun daha yazacak çok var ama bunlar bundan da anlamazlar

 • tombala(16.12.2010 15:18:28)

  jipe ceza yazmak istememişler herhalde

 • Ertan Karınca(16.12.2010 15:03:07)

  Trafik Müdürlüğü yetkililerini görevlerini yapmaya davet ediyorum. Konuralp Caddesi ile Atatürk Bulvarının kesiştiği noktadaki trafik lambalarının altına saatlerce araç park edenlere gerekli cezai yaptırımların uygulanmasını istiyorum.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak