bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Temizlik

Facebook'ta Paylaş

         Çöp toplayan kamyonların arkasından onların pislettiği yolu temizlemek için ayrı ekip lazım çöp malum içinden sıvıda dökülür kamyonlar o kadar bakımsız ki çöplerden çıkan o sıvı yola dökülüyor ayrıca çöp toplayanlar plastik bidonları kamyona boşaltırken yere dökülürse onları hiç yeren almıyorlar güzelim Bolumuza yazık bu birimin müdürü yokmu başkanın haberi olmalı diye düşünmekteyim

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Cevre Dostu(18.6.2018 17:56:37)

    Akp Trabzon Camburnu yöresine bir cöplük yapmisti. Bu Camburnu cöplügünü yapmadan önce Avrupa standartlarinda olacak demislerdi. Sonro o cöplük gercekten cok ilkel bir cöp tesisi olmustu. Not Camburnu cöplügünün simdiki halini bilmiyorum. Akp`nin bu Trabzon Cambunu cöp tesisi Avrupa`da "cennetteki cöplük" ismi altinda bir film bazi medya organlarinda yayinlandi. Ayni buna benzer bir cöp tesisini Akp Giresun ili Cavuslu beldesinde yapmis. Cöplük güya Avrupa standartlarinda olacakti söz vermislerdi ama cöplük inanin Afrika satndartlarinda bile degil. Cöp kokulari, zehirli cöp SIVILARININ bazen dere sularina karistigi haberlerini okuduk. Özet: Akp modern ve Avrupa standartlarinda cöp tesisi kuramiyor. Akp`nin cöp tesisleri gercekten cok ilkel.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak