bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Otomatiğe bağlanan CENAZE İLANLARI.

Facebook'ta Paylaş

Bu Memlekette, Belediye hopörlerinden saat 10.00 dan itibaren başlayıp her saat başı yinelenen, vefat ilanlarından psikolojim bozulmak üzere. Her an delirebilirim. İnternet gazeteciliği varken ve vefat ilanları burada ücretsiz yayınlanırken ısrar ile tekrarlanan bu vefat ilanları Nedir Allah aşkına? Milleti Cenaze namazı kılmaya zorla mı getirteceksiniz ? Vefat eden kişi bolu merkez ilçe dışında olmasına rağmen vefat ilanı yapılmaktadır. Pesss artık pess.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • aydın çelik(3.3.2018 18:11:27)

    Sayın vatandaş, yakın zamanda çok sevdiğim dedemi kaybettim, gerek belediye hoparlörü gerekse sosyal medya gerek internet gazeteciliği, her yere güzelce ve abartısız kısaca ilan verilirken duymayan dostları bilmeyen o kadar kişi kalmış sen sanıyomusun herkes ileride, herkesin interneti var, Rahatsız olduysan çözümü var sana kısaca çözümünü söylüyorum.hoparlör senin kapının dairenin kaldığın yerin kenarında ise Belediyeye başvurman halinde yeri değiştirebilir bu sayede sende rahatsız olmaz gerçekten duymak isteyen her sabah 10 da balkona çıkan vatandaşlar duyar...Dilerim senin cenazene de bir müslüman gelmez kalakalırsın ortada... Bu ne biçim okuyucu haberi millet vefat ilanlarından rahatsız olmuş dünyanın nereye gittiğine bakın ey goccaBolu

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak