bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

 Pazar günü susuz bırakıldık!        

Facebook'ta Paylaş

       Pazar günü susuz bırakıldık!                    

        Bolu Merkez Borazanlar Mahallesi’nde oturuyorum. 3 kişilik bir aileyiz. Bugün 30 Temmuz Pazar Sabah saat 9 da uyandık ve sabah saat 9’dan bu vakte kadar (16:30) mevki olarak Borazanlar ve Bahçelievler Mahallelerinde sular yok. Su arızayı sabahtan ve öğleden sonra saat 3 sıralarında aradım. Ve aldığım yanıt dogalgaz çalışmasından kaynaklı su hattında patlama olduğu ve çalışmanın halen devam ettiği söylendi... Nasıl bir çalışmadır bu? Bu kadar uzun sürer mi? Ya da insanların evlerinde temizlik yapacağı Pazar günü bu kadar vakittir evler susuz bırakılır mı? Bolu Belediyesi’nin sesimize kulak vermesini ve evlerimizi bu kadar uzun süre susuz bırakmamasını istiyoruz. Uzun bir süreden beri sular akmadığı için mutfağım şu an darmadağın. Mutfak tezgahım full bulaşık dolu. 3 kişilik ailem olarak benim mutfağım anlattığım vaziyetteyse, kalabalık bir aileyi düşünemiyorum.  

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Vatandaş(8.8.2017 10:11:22)

    Cadde bugün kökez suyu ile yeni mazıları sulanıyor su kesilmesi normal nasıl olsa vatandaş ödüyor duyarsızbolu halkı uyuyo

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak