bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Şehrimizdeki bir doğa harikası

Facebook'ta Paylaş

        Belki Türkiye de Pamukkale den sonra gelen en öenmli traverten yapısı bu güzel şehirde yer alıyor ancak ticari duruma getirilmiş durumda. Madem yüzme amaçlı bir halka hizmet güdülüyor o zaman gidin Gölköy de bir havuz açın. Burası doğal güzellikleri ile öne çıkması gereken bir yer. Ticari amaç güdülmemeli. Ayrıca doğla maden suyundan yararlanmak istiyorsunuz hadi bakalım ücretli giriş zaten ismi lazım değil firma tamamını sömürüyor halka hiç bir şey sunulmuyor. Bu tür alanları daha aslına uygun koruyalım ve doğallığı ile bırakalım, yüzme amaçlı başka tesisler kuralım.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Bolulu(24.7.2017 16:34:38)

    Bolu'da halka açık yüzme havuzu ve yazın üstü açık,kışın ısıtmalı ve üzeri örtülü olarak kullanılabilecek şekilde yapılacak bir aqua park ihtiyacı bulunmaktadır. Bolu'nun Pamukkalesi Akkaya travertenlerinin daha iyi korunması gerekiyor. Çevresi temizlenmeli ve seyir terası yapılmalıdır.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak