bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Suyun içinde susuz kaldık !

Facebook'ta Paylaş
 • Su taşımacılıpı

 • Su taşımacılığı

        Yaklaşık 10 yıldır büyükberk olarak bilinen karacasu yolu üzerinde bulunan köy yada mahallenin içme suları yine yok. Şu an tadilat var diyecekler ama ne yazık ki kışında durum böyle idi şimdi de böyle. Su iste belediyeden bir sürü teferruat. İtfaiye çağır en az 10 tonluk su tankı lazım. Sonrasında reklam şurdan su getiriyoruz burdan su getiriyoruz. Suyun içinde susuz kalıyoruz.

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • nejdet uçak(17.7.2017 22:53:49)

  bizler seçtik başkanı ne yapsa yeridir.ağlamıyalım.SU OLSADA OLUR OLMASADA  .teşekürler başkanım.

 • FATİH TATAR(17.7.2017 11:42:13)

  dğru söze ne hacet.emlak vergisi,atık bedeli saymakla bitmez.kalin il özel iaderesi mi desek yoksa belediyesimi desek anlayamadık.su olmayan yerde abdest nasıl olacak bunu bari düşünseler yetecek

 • belediyeci(17.7.2017 08:43:43)

  Alaaddin efendi bi el atıvesin garii. Hep plaj la uğraşıcağına bide size baka heralde , plaja yakın olacaksınız yaa

 • Salih ÖZDEMİR(14.7.2017 10:07:44)

  insanların yaşaması için hava ve su şarttır,Bunlar lüx tüketim maddesi değildir. Medeniyet ondan sonra gelir.Medeni yaşamak ise sosyal yönetimlerde yol su elektrikle başlar.Yol varmı! Su yeterli mi ! Elektirik kesintisiz varmı! Peki bunları 13 seneden beri tek başına iktidar olan yönetim bizlere lütuf muş gibi aksettirmesi resmen acizliktir.Su parasının %40 a yakını peşin olarak kesiliyor su ve kanalizasyon katılım parası alınıyor.Yukardaki resimde demekki yürüme mesafesinde biz arabamızla 13 km gidiyoruz.Bolu gibi suyun içinde olan bir yerde bidonlarla su taşınması Bolu Belediyesinin ŞANIDIR.  

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak