bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

NE ZAMAN ÖĞRENECEĞİZ-2..!

Facebook'ta Paylaş
 • 17 Ocak 2017, Gölyüzü Cad.

       Fotoğraf bugün, Bolu'nun en işlek caddelerinden Gölyüzü Caddesi'nden.. ARAÇ SAHİBİ EN AZINDAN YAYALARA GEÇECEK BİR KİŞİLİK ARALIK BIRAKMIŞ.. Korkarım bu gidişle o'nu da bulamayacağız, hakkını aramayan vatandaşlar olarak..!!!!!!!!!!!

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • İSMAİL YILDIRIM A CEVAP(19.1.2017 11:19:31)

  Sn. İsmail Yıldırım bey,  sizin stad rampasının ucundaki dükkanınızın önüne müşteriniz orta ortaya dörtlü yakıp rampa ucunda bıraktığında ve trafik kilitlendiğinde diğer sürücülere tepki gösteriyonuz, hata yapan sizin müşteri ise ses yok, başkasıysa tepki göster,  net olalım ismail bey ciğim. Eğitim şart

 • karamsar(18.1.2017 22:21:06)

  Yaya yollarina park etmis araclardan kurtulmanin yolu aslinda cok kolay bunlara yaya yoluna park ettigi icin 400 tl para cezasi yazacaksin BAK O ZAMAN BIR DAHA PARK EDIYORMU

 • Bolulu(18.1.2017 12:41:42)

  ÖĞRENEMİYECEZ MALESEF SADECE GÖLYÜZÜMÜ  BORAZANLARA BAKIN KARAMANLIYA BAKIN AKTAŞA BAKIN NEREYE BAKARSANIZ BAKIN BUNLARLA KARŞILAŞACAKSINIZ YAPANDA  YAPTIRANDA   HERKES HATALI  ZAPITAYI ARIYOSUN  TAMAM DİYORLAR AMA  SONUÇ SIFIR . KALDIRIMLARDA ARAÇLAR YÜZÜNDEN YÜRÜNMÜYO LÜTFEN   İLGİLERDEN  GÖREV BEKLİYORUZ . YAPANLARDANDA AZICIK ANLAYIŞ BAŞKA BİŞEY DEĞİL SAYGILAR.

 • İsmail YILDIRIM(18.1.2017 10:28:23)

  Bu görüntüler artık olağan oldu Bolu'da. Gölyüzünde ve diğer çok işlek caddelerde dörtlü parklarını yakarak durmanın normal olduğunu düşünen o kadar çok sürücü var ki. Ayrıca bunlara müdahale eden, uyaran veya ceza kesen Polis veya Zabıta ise hiç yok. Trafik yönünden Bolu sahipsiz bir şehir, her taraf sanki yayla, dörtlüleri yak park et, oradaki trafiği kilitlemişsin kimin umurunda, nasılsa Polis veya Zabıtada ses çıkarmıyor, ne ala memleket.

 • Deli(18.1.2017 06:12:21)

  Sayın duyarlı vatandaş teşekkür ederim ve eklemek istiyorum kim çıkıp diyebilir şehir merkezindeki mahallelerde yaşayıpta bizim mahallede kaldırım üzerinde araç yok diye hadi biri çıksında tabaklar karaçayır borazanlar bahçelievler aktaş gölyüzü karamanlar mahallerinde kaldırıma araç çekilmiyor desin siz yaptıgınız gibi binlerce foto çekilebilir ama ne bir yetkili bunlara müdahale ediyor nede sürücü düşünüyor o sadece arabasını park ettigine bakıyor vatandaşta yoldan yürümek zorunda kalıyor.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak