bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Köprü ve Otoyollara ZAM ! Yarasın... Az bile...

Facebook'ta Paylaş

       Merhaba, 2017'ye girmeye saatler kala devletimiz Köprü ve Otoyollara %48 ZAM yaptı. Aynı zamanda yeni açılan OSMAN GAZİ Köprüsü'ne de kimse geçmiyor diye %20 indirim yaptı. Asgari Ücret ise 1404 lira oldu. Yani yine vatandaş havayı aldı... Aslında Milli İrade kararı kendi verdi. Bence devletimiz %90 yapmalıydı zammı. Nasılsa kimseden ses çıkmıyor. Yumurta pahalandı... Kimselerin geçmediği Osman Gazi köprüsü için devlet, yüklenici firmayla x araç geçişi üzerinden anlaşma yaptı. Bu köprüden kimse geçmediği için ve devlet de ödemek zorunda olduğu için yüklenici firmaya devlet hazinesinden para veriliyor. Bu paralar nerden geliyor ? Tabii ki vatandaş... Köprü açıp gövde gösterisi yapanlar kim ? Doğru bildiniz. Ama kimse karamsar olmasın... Yakında Başkanlık geliyor. Tüm vatandaşların bir eli yağda bir eli balda olacak... Saygılar...

YORUMLAR Toplam yorum: 3
  • kemal(5.1.2017 12:20:14)

    Türkiyeyi çok güzel özetleyen bir haber

  • ünlem işareti(3.1.2017 17:28:10)

    ünlem işaretini yarasın az bileden sonra parantez içerisinde kullansaydı (!) ironi yaptığı söylenebilirdi. İnsanlar söylesinler fikirlerini nasıl söylediği de tabi ki önemli ama ne dedikleri de bir o kadar önemli sanki.

  • gokhan14(2.1.2017 01:44:41)

    baslıga bak edeb-yahu

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak