bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Belediyenin işleri !

Facebook'ta Paylaş

       Arkadaşlar, Belediyenin gıda ve giyim dağıtım binasında girişine belediyenin faaliyetlerinin yer aldığı broşürler var. Hemen kapı girişine koymuşlar(sanırım elde kalmış) Yeni diye aldım. Temmuz-Aralık 2012 ye aitmiş. İçindekilere bakınca, o zaman o kadar övgüler düzülerek yapılanların bu kadar kısa sürede tüketilip atılmasına tanıklık ediyoruz. Bu kadar yatırım yapılıp, allanıp -pullanıp 3 yıl da tüketilip çar-çur edilen varlıklarımız için bir daha üzüldüm. Buna bir anlam vermek çok güç. Her şey bu kadar çabuk tüketilebilir mi? Bir yatırım için 10-20 yıl öngörü yapılamaz mı? Bu iş için en az günün rakamları ile 3 milyon TL harcanmıştır.Bu kadar kısa sürede yıkılacak yere bu kadar para harcanır mı?

Aklıma diğer gelenler:

-Gölköyden gelen içme suyu boru hattının aynısının 4 yılda komple yeniden yapılması (ilk seferde niçin doğru yaplımadığını anlayamadık)

-İzzet baysal yaya yoluna 10 cm kalınlığında demirli beton atıp, 3 yılda komple kazıyıp asfalt döşenmesi (kurulduğundan bugüne çalışmayan yaya yolundaki süs havuzlarının kapatılması) Aklım almıyor. Yapan ve tasarlayanlar adına utanç verici bir durum.

YORUMLAR Toplam yorum: 8
 • emar(15.12.2016 11:34:54)

  Bunlar çook eski haber. Herkes aylarca konuştu değişen hiç birşey olmadı. Bu olayların üzerine halkımız bir de % 52 oy verdi

 • ERD(12.12.2016 08:48:25)

  Şimdi Bolunun diğer gazatelerini açın Ooooo bolu belediyesi süper işler yapıyor Boluda hiç sıkıntı stres yok Her şey müthiş. Helal olsun Bolunun Sesine Boluda tek başına Bir devlet Kurumunun Sonuçta Belediye Devletin kurumudur; Yaptığı hataları Cesurca Yazabiliyor. Bunu anlayan kesimde kendine hakaret edildiğini sanıyor. Eğer bu gazete gibi 3 gazete olsun herkes kendine çeki düzen verir. İşte Bolunun ileri gidememesi ve yapılan her işin üstü kapatılması sorumlularının ben bilmiyodum demesi yüzünden Bolu Şu an yaşanılacak bir halden çıktı Heryer inşaat alanı oldu.  

 • vatansever(11.12.2016 21:00:01)

  vtndş   bu arkadaşımıza katılıyorum .. 1. sınıf tarım arazilerini  m2  25 tl istimlak edip organize sanayi yaptılar . 25 tl  sahte laminat parke parası değil ..  yeni küçük sanayinin yan tarafınıda 35 tl den aldı belediye .. yazıklar olsun bu din iman sahtekarlarına...  

 • vtndş(10.12.2016 13:35:00)

  israf ile bolu belediyesini kefeye koyarsak bolu belediyesi daha ağır basar.Şu an yapmayı planladığı büyük su plajı projesinde tarıma elverişli toprakları köylülerden ucuz yollu alıp.kendisine rant sağlamayı planlamaktadır.hayır bu aralar erçoşkun kümes destek felan çıkarttırmadı ne güzel hemen kendilerine (yandaşlara) hibe çıkartıp kümes yapıyorlardı da boluyu bozmaya fırsat kalmıyordu.

 • Bolulu(10.12.2016 10:46:55)

  Hep boş işler ile ilgileniyolar. Bolunun yollarında canımız çıkıyor. Gidin ankaraya istanbula bi ankara istanbulun yoluna bakın bir de bolunun yoluna bakın. Ama necip fazıl kültür merkezi çok gerekli bi çalışma değil mi? 2012 yılında yapılan birşeyi tekrar yeniliyorsunuz. İlk önce yolları yapın.

 • Dursun YILMAZ(9.12.2016 19:21:00)

  Yorumları dikkate alıp gerekeni yaptığınız  için takdiri hak ettiniz.

 • Dursun YILMAZ(9.12.2016 18:53:44)

  Beleidye nedir?Belediyenin canımı çıkmış?

 • tr(9.12.2016 14:09:10)

  EEE   Yaptılar ya  yol yaptılar..   yaparken yeniliyor para yapmassan rant nerden gelicek .. yol asfaltlıyorlar .ertesi hafta açıp su borusu . kapıyorlar telekom türksat hattı . 3-4 defa tekrarlıyorlar .... işleyiş böyle .. adli bakımındanda dokunulmazlıkları var . 12 eylül referandumu sonrası . padişahım çok yaşa oldu ülke..

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak