bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Gündüz dök, gece sök !

Facebook'ta Paylaş

      İzzet Baysal Caddesi’nde yine YAP-BOZ’a devam ediliyor.

      Tarih 20 Ekim saat 00.30’u gösterdiği şu saatlerde Bolu Belediyesi ekipleri yeni dökülmüş olan desenli asfalt sathı, parçalama makinesi ile kaldırarak kamyona dolduruyorlar.

      Belediye ekipleri, kimseler görmesin ve dalga geçilmesin diye YAP-BOZ sökme işlemini gece yarısı yapıyor.        

       Caddenin betonlanan zemini ufalanmaya başladığı için sökülüyor. Üzerine asfalt kaplanmaya başladığı şu günlerde gündüz dökülen asfalt gece yine sökülüyor.          

       Sonuç olarak Bolu halkının paraları böyle çarçur ediliyor !   

YORUMLAR Toplam yorum: 7
 • murrat(28.10.2016 14:10:23)

  Devlete haksız yere giden her kuruşum HARAM OLSUN vebaliniz büyük bolu belediyesi

 • mengenli(25.10.2016 11:40:11)

  özgür bolu sitesi belediye başkanı için reis konuştu diye haber yapmış
  ilkeli tarafsız basın da böle haber yapa dimi yazık çok yazık
  haberde simit yerim ama hak yemem demiş
  alaattin evet görüyoruz ne kadar hak yediğini

 • Serkan(24.10.2016 12:05:50)

  Türkiye'nin bir çok yerinde belediyecilik adına güzel şeyler yapılırken Bolu'da kamu kaynakları heba ediliyor ve yapılan olumlu bir iş yok. Her işte kalitesiz malzeme ve kötü işçilik kullanılıyor. Denetleyen yok... Bolu halkı deseniz onlarda şehirlerine sahip bile çıkmıyor. yazıklar olsun. Allah kamu kaynağını heba edenlerin cezasını versin.

 • ERGİN ÖZBAY(24.10.2016 09:56:47)

  BEN BİR BOLU'LU OLARAK YAPILAN HER ŞEYİN BOLU İÇİN YAPILDIĞI KANAATİNDE OLAN BİR VATANDAŞIM, ANCAK ŞANŞALİZE DİYE ADLANLANDIRILAN CADDE YAZ BOZ TAHTASINA DÖNDÜĞÜ VE TEKRAR TEKRAR
  MASRAF YAPILDIĞI VE BU HARCANAN PARALARDA TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKI OLDUĞU İÇİN KARŞIYIM, ZAMANINDA SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ BELEDİYE ÖNÜNDE YAPILIP, SÖKÜLEN HAVUZ İÇİN AYNI KELİMEYİ YANİ YETİMİN HAKKINI SEÇİM KONUŞMALARINDA SÖYLEMİŞTİR, ŞİMDİ NE DÜŞÜNÜYOR MERAK EDİYORUM, ANCAK ÇOK ACIMASIZ OLMAYALIM GÜNDÜZ DÖKÜLÜP, GECE SÖKÜLEN BİR DURUM YOK ORTADA, BENCE GÜZEL OLUYOR, İNŞALLAH BU DEĞİŞİM SON OLUR, YOKSA BUNUN VEBALİMİ KİMSE ÖDEYEMEZ, BURADAN YETKİLİLERE VE HABERİ YAPANLARA DAHA DUYARLI OLMASINI DİLİYORUM, HOŞÇAKALIN

 • Boşver(23.10.2016 15:44:09)

  Bolunun dışına hatta yurtdışına bolca çıkan şanslı bir Boluluyum. Buradan Bolu yu  gözlemlediğinizde daha net görebiliyoruz. Bolu hızla tükeniyor ve Bolulu bunun farkında değil. Gelişmeyi bu sananlar hızla bitiyorsunuz, en acıklısı farkında değilsiniz. Bolu A.Y., A.E., T.Ö sevicileri, hayırlı olsun, boka batmış Bolunuz haberiniz yok.

 • B&K(23.10.2016 15:33:49)

  Allah CC. Kutsal kitabımızda kullarından bazılarını Tehdit eder, namazını kılmayan, orucunu tutmayanları bile tehdit etmez ama kendini övenleri,beğenenleri, yetim hakkı yiyenleri, görevini suistimal eden yöneticileri vs.. Ben tehdit etsem ciddiye almayabilirsin ısıracak köpek dişini göstermez de diyebilirsin. Ama tehdit eden ALLAH C.C. o sözünden dönmez. sonunuz kötü benden sölemesi. çok dindarsınız ya kulağınıza küpe olsun. Alaattin yanlış yoldasın eski bir dost olarak sölüyorum çok vebal aldın çoook.

 • ahmet(21.10.2016 21:12:28)

  ALLAH ISLAH ETSİN  BUNLARI... BUNUN VEBALİNİ NASIL ÖDEYECEKLER BİLİNMEZ..BEN HAKKIMI HELAL ETMİYORUM VEBALİ  OLANLARA.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak