bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

En mutlu günlerinde şehitleri unutmadılar

Facebook'ta Paylaş

        Geçtiğimiz hafta sonu hayatlarını birleştiren Gökhan Can ve Melek Özcan nikah törenlerinde açtıkları pankartla 15 Temmuz Darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitleri andılar. 23 Ağustos 2016 Salı 17:41Bu haber 0 kez okundu En mutlu günlerinde şehitleri unutmadılar

         Gökhan Can ve Melek Özcan çifti geçtiğimiz Cumartesi günü Köroğlu Sofrasında düzenlendikleri düğün töreninde hayatlarını birleştirdiler. Nikah töreninin ardından Melek ve Gökhan çifti daha önceden hazırladıkları pankartı açarak törene katılanlara duygulu anlar yaşattılar. Genç çift, 15 Temmuz FETÖ/PDY darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden Ömer Halisdemir ile bir paşanın resminin olduğu pankarta, “Şehit mi oldun Ömer, Cennet koktu da her yer! Bu mutlu günümüzde güvendeysek, bu al bayrak dalgalanıyorsa eğer, sizi unutmadık! Sizin gibi kahramanların sayesinde PAŞAM! Şehidim ismi gibi “ADAM”, ÖMER HALİSDEMİR’İM!” yazdırarak en mutlu günlerinde şehitleri de unutmadıklarını gösterdiler.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Mustafa(25.8.2016 10:20:32)

    Helal olsun gençler. Müslüman Türk Milleti işte budur. Böyle Vefalı kadirşinas bir gençlik ve onların yetiştireceği nesil ve nesillerle Milletimiz ve Devletimiz Kıyamete kadar Payidar olacaktır.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak