bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Yol daraldı Başkan haberin olsun

Facebook'ta Paylaş

          Bolu Belediyesi’nin cadde ve sokak yollarını genişletme çalışmaları yaparak halkın olumlu tepkilerini aldığını biliyoruz.

           Karamanlı Mahallesi Şen Sokak’ta yapılan bina inşaatının garaj girişi için yola tecavüz etmesi sonucu bu noktada yola bilezik yaparak daraltmış bulunuyor. Bu noktada yol, kaldırımları çıkardığımızda 2 metreye kadar düşüyor. İki araç geçerken mutlaka birinin kaldırıma çıkması gerekiyor. Pazartesi günleri trafik karmakarışık oluyor. Yayalar yürüyecek yer bulamıyor.

         Talebimizi Belediyeye ilettik 2-3 aydır bekliyoruz. Bizler yolun olması gereken genişliğe getirilmesini talep ediyoruz.

         Bir grup mahalle sakini

YORUMLAR Toplam yorum: 9
 • emar(31.8.2016 12:00:03)

  AKSA rumuzlu vatandaş, paşaköyde asfalt falan atılmadı heryer toz toprak içinde. sanırım sen e-5 den gidip geliyorsun

 • ucube(19.8.2016 12:12:45)

  Akıl sır erecek gibi değil.Bina sahibini kutlamak gerek.Yolun ortasına garaj girişi yapabildiği için.Belediye iptal,yıkar orayı eder diyenleri duyar gibiyim.İzni veren belediye olmamalı o zaman......

 • AKSA Mahalle Kayırıyor(19.8.2016 09:59:21)

  Memur-Sen Toki'de oturuyorum. Doğal gaz hattı çekildi ve yollar toprakla kapatılıp gidildi. Bizden sonra yapımına başlanan Paşaköy mahallesinde ise hat döşendikten sonra yama da olsa bir güzel onarmışlar kazdıkları yeri. Orası mahalle de bizimki değil mi? Oraya hat çekildi de bizimkine çekilmedi mi? Oranın işi bitti de bizimki bitmedi mi? Allah hesabımızı sorsun inşallah.

 • Bolulu değil(19.8.2016 09:54:44)

  Bolu'da yolların hali per perişan. Geçem yıl asfalt dökülen yol bir yıl bile geçmeden her yerinden kazılıyor. Üstelik kazan kum döküp gidiyor yama yapmak da yok. Vatandaş araçlarıyla gide gele eziyor çökünce zahmet edip tekrar kum döküyorlar. Bu böyle arabalarımızın canı çıkana kadar devam ediyor.

 • murat gezer(19.8.2016 09:15:54)

  çocuk parkı varken çok daha güzel di,ne bilelim belediye şahıs arazisine park yapmıış o park a güvenerek önümüz kapanmaz diye ev satın aldık anamız ağladı borç ödemekten şimdi apartman dikildi karanlık ta kaldık .bu ne saçma bir belediyelik anlayışıdır.bir tabela koy şahıs arazisidir .geçici olarak park yaptık de biz de ev satın alırken dikkate alalım değilmi,şimdi de yolumuz daraldı.yazık.....

 • Bolulu(18.8.2016 08:56:37)

  çocuk parkı denmişken bende  bir not düşüveryim. tabaklar mahallesi hürriyet caddesinde uyum sitesi kınacı konutları eski karayolları karşısında mevcut danışma apartmanı   ve bir çok binanın bulunduğu alanda bir tane  çocuk parkı  yok çocuklar evlerden çıkamıyo veya  yollardaoynamak zorunda kalıyorlar sanat okulu ile uyum sitesinin yanhında danışma apartmanın  altında bulunan  çok güvel  uygun bir yer var oraya  bir kaç  oyun  için alet  bir kaç masa konunamazmı sayın başkanım illaki  her yere binamı  yapılmamı  bu konuda ki hassasiyetinizi biliyor ve yardımlarınızı bekliyoruz. illaki  her şeyin ticari  olmaması dileği ile . saygılarımla.

 • kara(18.8.2016 00:10:54)

  Burası çocuk parkıydı. Kime nasıl verildi de inşaat yaptırıldıysa yola beton dökmelerine de öyle izin verilmiş sanırım

 • vatandaş(17.8.2016 11:01:22)

  Kenar mahallede olsaydı her taraf yıkılırdı. Belediye neden yolu genişletemiyor acaba !!!

 • ergün çiftci(17.8.2016 08:37:49)

  burası çocuk parkı iken bu kadar geniş değildi zaten

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak