bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

GEREKİRSE SURİYELİ'LERİ TOKİ'LERE YERLEŞTİRİRİZ...

Facebook'ta Paylaş

        Merhaba, Suriyelilerin vatandaşlık tartışmaları sürerken, Sayın Cumhurbaşkanı bir açıklama daha yaptı. Gerekirse Suriyeli'leri TOKİ'lere yerleştiririz... Şimdi sorarlar insana, Şehit aileleri derme çatma barakalarda, kerpiç evlerde yaşamaya çalışırken kılınızı kıpırdatmıyorsunuz da, konu Suriyeliler olunca mı TOKİ'ler aklınıza geliyor ? Ülkede milyonlarca kiracı, maddi durumu kötü olan vatandaş varken, siz bu insanları toki'ye yerleşmek için birsürü şart koşarken, elin suriyelisi mi yerleşecek buralara ? Şimdi soruyorum Eyyyy Vatandaşlar... BİZ Mİ MÜLTECİYİZ ? SURİYELER Mİ ? Bu açıklamaları okudukça kahroluyorum. Kendi Vatandaşına önem vermezken başka milletin Vatandaşlarına binbir kolaylık sağlayanları gördükçe, bu sisteme olan nefretim giderek artıyor. Sizler, inşallah bu olup bitenleri unutmazsınız da hesabını sandıkta sorarsınız... AMA BU MİLLET NELERİ UNUTMADI Kİ ... !!! Saygılar... Mail: bilir_kisi14@hotmail.com

YORUMLAR Toplam yorum: 15
 • rr(14.7.2016 09:02:40)

  akp eliyle türk,ü ülkeden silmek yoketmek istiyorlar  bu çok açık ve net

 • Boşver(14.7.2016 08:15:28)

  Başkanlık için %10 daha oya ihtiyaç var. MHP den devşirilmeye çalışıldı sanırım olmadı. Türkiyeyei yönetenlerin tek hedefi var; Başkanlık. Tek kişi tarafından yönetilmek. Tüm dönen dolapları sümen altı yapmak. Suriyeliler Türkiyeyi sevmiyor, amaçları Avrupa. Sanırım avrupada bunları vatandaşlığa almak ve sadece kalifiyeleri sonra ülkelerine almak şartı koştu. Parayı gösterdi, hükümette okeyledi. Tabi ileride Türkiyede Suriye gibi olacak. İç savaş gümbür gümbür geliyor. Bugün Fransa bu göçmenlerden ne yaşıyorsa yarın Türkiyede de aynısı olacak. Askerlik yapmayan, vatan bilinci sevgisi olmayan, en uygun zamanda ülkeyi satacak yeni bir etnik grup. Uyu Türkiyem oyunu vermeye devam et.

 • bu hatatan dönmek gerek(13.7.2016 23:33:29)

  sayın cumhur başkanı bu demeçlerinizden sonra bu memleketin evi barkı olmayan gerçek vatandaşları hala size oy verecekmi çok merak ediyorum.Verilecek toki evi var madem siz o evleri neden evi olmayan,geliri olmayan,askeri ücretli milyonlarca türk vatandaşına vermiyorsunuz.Bizim atalarımız çanakkalede suriyeliler gibi kaçaydı bu gün bizler sizler olmazdınız.Bu suruyerliler 3 kuruşa sizide onlara kucak açmış bu milletide satar.Her fırsatta sandığı gösteriyorsunuz.Bu nuda referanduma subsanıza.hani o çok sevdiğiniz millete gitsenize.Bu milletin başına iş açarsınız,yapmayın, şahsi çıkarlarınız uğruna yakmayın bu milletin başını

 • vatanıma gerekirse gurban(13.7.2016 08:25:08)

  suryelileri öven yere yurda koyamayan arkadaş mayneti ac hemen bak yedikleri haltları görde ona göre onları öv yarın colugumuzu cocugumuzu sokaga cıkaramıyacagız haberin varmı           def olup gitsınler isdersen sende gide bilirsin onlarla  vatan hainleri onlar

 • NEJDET UÇAK(13.7.2016 00:47:41)

  ESAD BUNLARDAN BİZİM SAYEMİZDE KURTULDU.BU CAPULCULARI TÜRKİYEDEN TANKLA TOPLA CIKARAMAYIZ.BAŞKANLIK UĞRUNA ŞU HALİMİZE BAKIN.HABERLERDE HEP ÇAPULCULAR BAŞ BELALARI.

 • serkan uzun(12.7.2016 20:30:05)

  Vatandaşlık vermek, toki den ev vermek doğru düşünceler değildir.Bunlar nasıl yanlış ise suriye li insanlar için " ev vermeyin, traş etmeyin,küf kokan vs. gibi küçümseyici ifadeler yanlıştır.Doğru olan vakti zamanı geldiğinde nasıl aldıysak o şekilde ülkelerine gitmeleridir.  

 • Bilir Kişi(12.7.2016 18:09:47)

  Ak parti anket yaptırmış değerli vatandaşlar,

  Çıkan sonuca göre, suriyelilerin vatandaşlığına karşı çıkanların sayısı azmış. Öyle diyorlar. YERSEN...

 • Köroğlu(12.7.2016 16:32:21)

  Suriyelilere kiralık ev verip, köşe olan... Ev kiralarını neredeyse 2'ye katlayan ev sahiplerinin de görüşlerini bekliyoruz.

 • Gökhan Gündüz AKATUĞ(12.7.2016 10:18:42)

  Sevgili Bahtiyar Kandemir.
  Eğitimli ve kibar bir insan olduğunuz konusunda kuşkum yok.
  AMA gerekçe ne olursa olsun ülkemize gelen kim olursa olsun MİSAFİRDİR. Bu kadim ülke halkı varoluşundan beri böyledir.
  Siyasal anlamda eleştirebilirsiniz fakat misafir bir Ülke insanına '' Dangalak'' gibi küçük düşürücü sözler söylemek (!);   ŞIK olmadı.

 • EMEKLİ(12.7.2016 00:07:33)

  AK partinin hesap edemediği birşey var.Suriyelileri 1.sınıf vatandaş yaparsan AK partiye oy verenler birdaha oy vereceklermi?Sülalecek AKpartiliyiz ve üyeyiz ancak,başkanlık için ucuz oy toplamak için suriyelileri vatandaş yaparlarsa asla oy vermeyiz.Suriyelileri TOKİye yerleştireceklerine,şehit ailelerine versinler.Suriyelileri de 1150 odalı saraya yerleştirsinler bu kadar çok seviyorlarsa.TÜRK VATANDAŞLIĞI bu kadar ucuz olmamalı.

 • Bolulu(11.7.2016 23:08:55)

  Suçu develte atmayalım. Suç bunlara ev kiralayanlarda bunlara ev satanlarda!!! Sümer Mahallesinde 2 blok satın almışlar km sattı blokları bunlara?. Sonra bunları nasıl göndermeyi düşünüyorsunuz. Suç bunlara ev verenlerde... Suç bunlara mal satanlarda... Suç bunlarala muhatap olan kişilerde... Biraz kendinize gelin eeeeey Bolu halkı... Bunları istemiyorsak satmayın dükkana almayın traş etmeyin...

 • n. ayvaz(11.7.2016 20:43:34)

  suriyede madem savaş var, bu kadar suriyeli burda na yapıyor,gidip ülkelerinde savaşsınlar, şimdi bu suriyeliler ülkelerinde savaşmazken, allah mahafaza bizde bir savaş çıksa burdan nereye kaçacaklar,3. bir ülkeninmi vatandaşı olacaklar, o zaman ancak ermenistena sığınırlar.  

 • vatan sever (11.7.2016 20:27:06)

  suryeliler kim oluyor vatan hainleri bırakın onları bizlerin vatandaşlara bakın aç insan cok türkiyede ekmek parasına muhtaç     o vatan hainleri allahdan saglık devletden aylık içe yiyip içip ayı gibi oldular bol bol cocuk doguruyorlar      onlara rant saglayanın allah nasıl biliyorsa öyle yapsın

 • bahtiyar kandemir(11.7.2016 18:02:19)

  Caddede biraz oturayım dedim. On dakika içinde önümden Türklerden kat kat çoğunlukta Suriye'li dangalaklar geçti. Adamlara maaş ver, kira yardımı yap, veledleri sınavsız üniversiteye girsin, hepsine iş ver. Ver oğlu ver. Lan bunları bize Esad verse de bizler de oralara tüysek(!)

 • anti suriyeli(11.7.2016 15:50:07)

  TÜRKLERE VERMEYİP DE BU KÜF KOKAN SURİYELİLERE VEREN KİŞİ/LERİN ALLAH BELASINI VERSİN

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak