bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Kavşağa araç park edilmez !

Facebook'ta Paylaş

       Valilik önündeki kavşağa park eden araçların manevra alanını daraltması nedeniyle, otobüs, kamyon gibi uzun araçlar dönüş yapamadıkları için sık sık orta refüj üzerine çıkmak zorunda kalarak yeşil alanı tahrip ediyorlar.         

       Bu konu defalarca haber yapılarak gündeme getirildi ama kavşak içine araç park edilmesi bütün dünyada yasak olduğu halde, gibi bizim Bolu’da çok normalmiş karşılanıyor.       

        Hafta içi polis araçları bile bu kavşak içinde dururken, vatandaşlarda geçici de olsa aynı kavşağı tek sıra park yaparak kullanmaya devam ediyorlar.       

        Hafta sonu Cumartesi günü 77 plakalı bir gezi otobüsü kavşak içine park etmiş bir araç nedeniyle dönüş yapamayınca, fotoğraflarda görüldüğü gibi uzun süre trafiğin tıkanmasına neden oldu.            

        Herkesin uyması gereken en basit bir trafik kuralı olmasına rağmen, Bolu Valiliği'nin önündeki en işlek konumda olan bu kavşakta bu kural maalesef işlemiyor.     

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • Halil Tanrıkulu(7.6.2016 10:17:26)

  Aynen geniş alsa 50 kere döner, sanırım kavşağa girerken bakmamış ne vqar ne yok diye, önüne bakarsan sıkışırsın b öyle.

 • bolulu 14(6.6.2016 11:50:38)

  Sayın İsmail abi, çok güzel yazmışsınız ama bir hususu dikkate almıyorsunuz, siz ne güzel 2 liralık dondurmanızı alıp keyfini yapacaksınız da aracınızı neden bir 20 metre ileriye çekmiyorsunuz, siz keyif yapacaksınız ve daha az yürüyeceksiniz diye kavşağı kilitleme hakkını nereden alıyorsunuz. Lütfen, ben dahil kavşağın içine araç çeken tüm araç sahiplerine emniyetin cezai işlem uygulamasını isterim. Çok kısa bir süre işi olan arkadaşlar araçlarını bir 20-30 metre daha ileriye adliye karşısına doğru çekebilir, biraz daha fazla işi varsa özsüt cafenin karşı tarafında boluspor otoparkı var, orası dondurmacıya 100 metre.

 • ismail abi(6.6.2016 00:33:25)

  boluda yaşayan herkes meşhur roma dondurmacısını bilir yada yeni açılan ve bolumuza renk ve tat getiren simit dükkanı ve bilenler yaz aylarında dondurmayı ordan alırlar ama kahretsinki 2 liralık dondurma almak için 2 dakikalığına araç çekecek yer bulunmamaktadır.tamam kavşağa araç çekmek hoş bir görüntü değil ama millet napsın belediyenin katlı otoparkına aracını çekip 1 km yürüdükten sonramı alsın ayaküstü 5 dk da yiyeceği 2 liralık bir dondurmayı.belediyemiz en dar sokaklarda saati 3 liradan kaldırımları küçülterek yaptığı otoparklardan neden oraya koyamamış acaba bunu araştırmak yerine her zaman olduğu gibi yine vurun abalıya tebrikler siz değerli gazetecilerimiz....

 • otobüscü şoför değil(5.6.2016 16:50:29)

  otobüsçü geniş alsın virajı rahat döner

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak