bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

SAĞLIK ORDUSUNUN YENİ NEFERLERİ

Facebook'ta Paylaş
  • Acil Tıp Teknisyeliği Mezunları

       İzzet Baysal Gölyüzü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi), 2016 mezunlarını gösterişli bir törenle sağlık ordusuna kattı.

       Yurt çapında Sağlık Hizmetleri olarak önemli rol oynayan, gerek 112 Acil Yardım Ambulansları'nda görev alacak gerek Hastanelerde görev yapacak öğrenciler için İl Kültür Merkezi salonunda yapılan törende "Acil Sağlık Hizmetleri ve Acil Tıp Teknisyenliği" ve "Hemşirelik" Bölümü mezunları diplomalarını aldı. Düzenlenen törende, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Okul Müdürü Emine KAYA tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı.Yapılan konuşmadan sonra okul adına mezun öğrenciler bir alt devrelerine Bayrak ve Flama teslimini yaptı. Ardından mezunlar Meslek Yeminlerini ederek diploma ve plaketlerini aldı.Yurt çapında birçok ilden gelen veliler programı sevinç gözyaşlarıyla izledi. Törende en son olarak barış mesajı vererek son veren mezunların kep atarken olan sevinçleri gözlerinden okunuyordu.

YORUMLAR ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak