bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Akşamları Parklarda İnsanların Oturduklarına İnanmıyorum.

Facebook'ta Paylaş
  • Borazanlar Mahallesi Bilal Habeşi Camisi ve Go Petrol arkasındaki küçük parkta akşamları kimlerin oturup çay içip güzel vakit geçirdiklerini çok merak ediyorum.Her sabah ahırdan farksız oluyor. Bu fotoğraf daha en temiz an. Bu kadarmı pis bırakılır anlama

       Borazanlar Mahallesi Bilal Habeşi Camisi ve Go Petrol arkasındaki küçük parkta akşamları kimlerin oturup çay içip güzel vakit geçirdiklerini çok merak ediyorum. Her sabah ahırdan farksız oluyor. Bu fotoğraf daha en temiz an. Bu kadarmı pis bırakılır anlamadım. Demekki o parkları öyle yapanların evleride pislik içinde...

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • Baha(6.10.2015 11:56:07)

    Neden her türlü kötülükte nezaktetsizlik et hep suriyelileri hedef alıyorsunuz. Ne istiyorsunuz bu evsiz işsin yanlız insanalrdan. neden bu kadar düşmansınız. bu gunki gazete haberini okursanız görürsünüz bolu daki yabancıalrın sadece çokçok az bir kısmı suriyeli.

  • Komşu(5.9.2015 10:00:28)

    Kim bırakacak tabi ki suriyeliler, iş yok güç yok devletten de kelle başı 850 tl'yi aldın mı sabaha kadar ye iç bilmem ne yap. Ne medeniyet bilirler ne temizlik ne de insanlık, eşimiz çocuğumuzla bu parka spor yapmaya geldiğimizde öküz gibi bakışlarla karşılaşıyoruz.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak