bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

İzzet Baysal Belgeseli için tıklayın!

GÜNÜN SÖZÜ

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.

ATATÜRK


Bu bir okuyucu haberidir.

Yedigöller Yolu çile dolu

Facebook'ta Paylaş

        Bolu denilince aklımıza Abant, Yedigöller, Gölcük gelir değil mi ? Gelen Misafirlerimize anlata anlata bitiremeyiz yok Gölcük böyle, Yedigöller şöyle diye..      

         Bundan tam 20 yıl önce gitmiştim en son Yedigöller’e. Bu hafta ailecek Yedigöller’e gitmeye karar verdik. Aman Yarabbim ! O yollar ne öyle bir tane asfalt olmadığı gibi, taş, toprak toz ne ararsan var.

        Yolun 3-4 km lik bir bölümünde kablo döşeniyor herhalde yol kazılmış 6-7 kişi çalışıyor. Bir araç zor geçiyor. Karşıdan bir araç gelse vay halimize kaçacak yer yok. Karşılıklı geçişmek mümkün değil. Bu şartlarda Yedigöller’e 1,5 saatte ulaştık. Birde ne görelim görevli memur hoş geldin giriş parası istiyor. Neyse, sağ salim ulaşabildiğimize dua edip giriş ücretini seve seve ödüyoruz.

        Şehir merkezinde yollar yapılıyor, tekrar bozuluyor, yeniden yapılıyor. Bir sürü masraf milletin parası çarçur ediliyor. 20 yıldır bir arpa boyu ilerlememişiz, Nerde Tabiatın Kalbi BOLU resimlerle mi tanıtacağız Bolumuz’u. Yetkili Beyler masadan kalkalım da çevremizde neler oluyor, neler yapılıyor bir bakalım ....

          Önce hizmet, sonra para. Yedigöllerde buluşmak üzere...

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • taygun(26.8.2015 14:38:56)

  Yorum yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum aynen dedikleri gibi YEDİGÖLLERE yol yapılmasın betonlaştırılmasın sadece buraya gönül verenler gelsin son gittiğimde heryere kanal kazılmış kablo döşenecekmişti burayada elektrik gelirse demekki bura hakkında kötü şeyler düşünmek gerek yani burada abant gölcük gibi ayak altına alınıp çiğnenecek öyle gözüküyor.30 yıldır gider ziyaret ederim burayı eğerki böyle olursa 30 yıllık Yedigöllere olan aşkım bitmiş olacak maalesef.Yedigöllere asfalt yolları beton binalarımı görmeye gidecez?Yedigöllerin o taşlı zorlu virajlı yollarında gitmek bir ayrıcalıktır ama kime anlatacan.      

 • gökhan(23.8.2015 10:46:35)

  kardeşim yol yapılınca çok mu iyi olacak sanıyorsunuz ya gölcüğün hali abantın hali çok mu güzel yolları yapılmış. şu güzelim doğanın tadını çıkaralım ama o güzelliği bozmadan taşlaştırmadan. as arkadaşın dediği gibi giderken doğanın keyfini çıkartalım ben giderken 2 - 2,5 saatte gidiyorum yolda duruyorum fotoğraf çekiyorum temiz hava alıyorum yoldan da hiiiç şikayetçi değilim valla . hem bu sayede yedigöllere değer kıymet bilenler doğayı sevip koruyanlar gider belki.

 • oz(21.8.2015 21:14:52)

  Hizmet gelir  haber .yapılmaz haber.birde olumlu yandan baksanız ne olur.yol yapılınca yedigoller in halini görün yine haber

 • as(21.8.2015 13:11:15)

  ya bi kerede sikayet etmeyin ya .yolun atmosferine o yeşiline odaklansanız azcık. yürüyeerekte gitmiyosun ki kardesim ayagın tasa takılsın. bi kerecik optimist olsanız ya

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak