bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Kol Kırılır Yen İçinde Kalır!

Facebook'ta Paylaş

        CHP Bolu İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz, parti üyelerine, önce delege seçimlerinin hangi gün ve saatte yapılacağının mesajını atıyor. Ardından İl Yönetim Kurulu üyelerinin tüzüğe aykırı davrandığını iddia ederek bir mesaj daha atıyor ve delege seçimlerinin ileri bir tarihe atıldığını belirtiyor. Bu mesajla tüm İl Yönetimi suçlanıyor, yargılanıyor ve mahkum ediliyor.

        Varsa bir sıkıntı, ertelendi diye mesaj atarsın, daha sonra gereği neyse yaparsın. Bu şekilde suçlayıcı mesaj atmak da neyin nesi? Bolu CHP'de hani birlik ve beraberlik vardı? Son olarak, Merkez İlçe tarafından delege seçimlerinde bazı üyelere ''gelin oy kullanın'' diye mesaj atılmakta olduğu ve ama bazı üyelere hiçbir şekilde mesaj atılmadığı gelen duyumlar arasında... Bolu CHP İl Yönetiminin tüm bu olanlardan sonra nasıl bir tavır takınacağı ve ne şekilde hareket edeceği merakla bekleniyor.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • engin mert (18.8.2015 20:53:05)

    Çok haklısın sayın okuyucu yanlış olan hiç bir yazı yazmamışsın.Sayın vekil Tanju bey hala bir şeyler yapmayıp,partiyi 4 kişinin şahsi cıkarlarına bırakmaya devam edersen boluya yazık olur.Hemde çokkkkk YAZIK olur.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak