bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Gölcük’te turizm rezaleti !

Facebook'ta Paylaş

          Hafta sonu Cumartesi günü Bolu’nun şirin mesire yeri Gölcük’e giden tatilciler, temizlenmemiş tuvaletlerin ve gölü temizlemeye çalışan iş makinesinin yarattığı gürültü kirliliği karşısında isyan ettiler. Hafta sonu Gölcük’ü dolduran tatilcilerin cep telefonlarına yansıyan görüntülerden de anlaşılacağı gibi temizlenmemiş tuvaletlerle birlikte, gölü temizleme çalışmalarına hafta sonu ara verilmesi gerektiğini akıl edemeyen yetkililerin iş bilmezliği sonucu Gölcük’te turizm rezaleti yaşandı.

           Geçtiğimiz yıllarda idaresi Bolu Belediyesi’ne geçen Gölcük’te cumartesi günü turizm rezaleti yaşandı. Şirin mesire yerlerimizden biri olan Gölcük’e hafta sonu kafa dinlemeye giden vatandaşlar, gürültüden kafaları şişmiş vaziyette evlerine dönmek zorunda kaldılar.

         Belediye tarafından başlatılan gölün temizliği çalışmaları nedeniyle gölün içinde gürültülü bir sesle çalışan iş makinesinin çıkardığı sesten rahatsız olan vatandaşlar; “Herkesin kafa dinlemek için geldiği hafta sonunda burada iş makinesi çalıştırmak düşüncesizlikten başka bir şey değil. Cumartesi ve Pazar günleri bu çalışmaya pekala ara verilebilirdi” diyerek piknik eşyalarını toplayıp Gölcük’ten ayrılmak zorunda kaldılar.

         Tuvaletler pislik içinde

          Bolu Belediyesi’nin Gölcük’te başlattığı temizlik çalışmaları sorunları da beraberinde getirirken bölgede bir başka sorun ise tuvaletler oldu. Haftanın stresini atmak üzere bölgeye giden tatilciler, ihtiyaçlarını gidermek üzere gittikleri tuvaletlerde adeta şok yaşadı. Pislik içerisindeki tuvaletlere giremeyen tatilciler, karşılaştıkları şok manzaralarını cep telefonlarıyla görüntüledi. Görüntülerde de görüldüğü üzere pislik içerisinde bulunan tuvaletlerde temizlik çalışması yapılmaması doğa harikası bölgede ne düzeyde bir turizm yapıldığını da gözler önüne serdi.

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • ÖZLEM SEVİM(17.8.2015 11:11:07)

    O ALDIGINIZ 12 LİRALARI NAPIYONUZ ACABA

  • Boşver(17.8.2015 10:59:16)

    Hafta sonu iyne atsan yere düşmez kalabalık, BekoLosder ve Eskavator çalışıyor. Tamamen şov. Birilerini ezecekler, sıfır iş güvenliği. Hafta içi daha az ziyaretçi olduğu saatlerde çalışabilir. Birilerinin üzerinden geçecekler. Başlarında yetkili güvenlik önlemi alacak kimse yok. Ama olsun belediye çalışıyor desinler.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak