bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Bize yaşayacak yer gösterin lütfen !!!

Facebook'ta Paylaş

        Bolu’da merkezde babadan kalan binamızda kardeşler oturuyoruz. Bir süredir şartların uygunsuzluğunu ilgili yerlere bildirdiğimiz halde yanıt alamadığımızdan size yazmaya karar verdik. Lütfen bize yardımcı olunuz. Hepimiz emekliyiz ve iki kardeşim de ciddi sağlık sorunu yaşamaktadır.

        Sorun: Binamız yapılırken belediyeye 17 araç park yeri ödemesi yapıldı. Paralı otopark yapıldıktan sonra araçlarımızı paralı otoparka koymak zorunda kalıyoruz veya mali külfet nedeniyle çok uzaklara park ediyoruz. 5-6 yıl önce belediyeye verdiğimiz dilekçeyle bu durumu belirttik. Yanıt alamadık. O kadar zor durumdayız ki arabadan eşyamızı bile indiremiyoruz.

        Sorun: Binamızın arka cephesindeki boşlukta sadece zemin katında bulunan (matbaa diye ruhsat alınan) yerin üzerine konutların tam ortasında ruhsatsız kafetarya açıldı. (Ruhsat verilemeyeceğini düşündüğümden) Yıllardır şikayetlerimiz sonuçsuz kaldı. Balkonumuzla arası 4-5 metre kadar. Onun yanında ki binanın zemin katına ise değişik zamanlarda yapılan kulübeler ve daire sakininin kır yaşantısını sürdürme isteği nedeniyle sinek ve görüntü kirliliği yaşanmaktadır. Sorun: Caddemizdeki lokanta ve kafelere gerekli denetim yapılmadığından sokaklarda dolaşan fareler bina kapılarından girmekte. Bacalarında (sanırım) yetersizliğinden devamlı yemek kokuları içindeyiz.

        Sorun: Bolu’da yaşayan halk tamamen değişmiş olup Arap işgali altındadır. Peçelilerin yasa dışı olaylara karışmış olmasından kuşkuluyum. Zira görünen hiçbir yerleri yok. Bunlar mülteciyse kamplarda gözetim altında kalmalılar diye biliyorum.

       Sorun: Trafiğin yoğunluğu, canlı müzikli kafe-barların çokluğu nedeniyle evlerimizi kiraya veremiyor ve satamıyoruz da…

         Sorunlarımı dikkate alacağınızı umar saygılarımı sunarım. 12.08.2015 Gülden Akın Güleren Akın Kapoğlu Gülseren Akın Özdin Gülderen Akın Yıldız Tabaklar Mahallesi Hattat Emin Barın Caddesi Seyfibey Apartmanı No 8 Bolu

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • Boşver(19.8.2015 08:47:48)

  Tarım ve köyişleri Bakanlığı bir spot yayınlar durur. Tarım arazilerini koruyalım, Tarım arazilerini betonla doldurmayalım. Torunlarımızın emaneti diye ve en sonunda da her türlü yatırıma uygun arsa vardır, gelin tarım arazilerini koruyalım diye bitiyor. Ne kadar tutarsız bir yönetim anlayışı.Bağı-bahçeyi her yerin BETON doldurdurulmasına izin verdiniz ey Rantçı AKP. Buna ne yol, ne park yeri dayanır.

 • bölülü(13.8.2015 16:30:52)

  Turkiyenin en mazlum insanları bölülü ler.... Daha söze gerek yok!

 • Gülderen Yıldız(12.8.2015 19:52:22)

  En köklü mahallesinin göbeğinde köyleşen bir bölge..

 • mehmet(12.8.2015 19:34:32)

  Bu sorunları Bolu belediyesinin çözebileceğini pek sanmıyorum.Boluda o kadar sorun var ki ;belediye çözümü dilekçelere cevap vermeyerek çözebileceğini sanıyor.Tüm Bolu halkına sabırlar...

 • avni(12.8.2015 18:47:36)

  bolululuar sever belediye başkanını yakışır başkan devam boyle seviyor senı bolu halkı

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak