bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

El ilanları kirlilikten başka bir işe yaramıyor

Facebook'ta Paylaş

       El ilanı olarak dağıtılan kağıt parçaları çoğu kez amacına ulaşmadığı gibi, üstüne üstlük birde çevre kirliliğine neden oluyor.

        Yolda yürürken vatandaşların ellerine tutuşturulan veya kapılara bırakılan el broşürleri yerlere atılarak çevre kirliliğine neden olurken, çoğu kez bunları dağıtmak için görevlendirilen kişiler de broşürleri toplu halde kaldırımlara ve yollara saçarak çevre kirliğine neden oluyorlar.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Deli (9.8.2015 00:24:41)

    Ben el ilanları içinde degilde resimde görülen bisiklet yolu için yazmak istedim.yaklaşık bir seneden beri bisiklet kullanmaktayım bu yapılan bisiklet yolu tamamen yanlış yapılmış bir yol uysam hergün bir iki kişiyle kavga ederim yürüyüş yolunun ortasından geçen yolda yayalardan slalom yapmaktan zil çalmaktan bıktım artık çogu zaman araçların kullandıgı yoldan gelip gidiyorum arkadaş bu kadar cahil bir toplum olurmu ya ben bisikletli olarak o mavi toldan gitmeye çalışıyorum yaya o yolda belediyenin çöp arabası orda o ne edügü belirsiz bana korna çalan benim yolumda golf arabası misali ucube benim yolumda birde bisiklet süren arkadaşlarada seslenmek istiyorum bakıyorum bisiklet yolu dururken mavi şerit dışında bisiklet sürüyorlar buda olmaz.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak