bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Asıl engelli engeli görmeyendir

Facebook'ta Paylaş
 • Yaya yolundan geçemedik. çocuk arabası ile ne yazık ki yola çıkarak tekrar kaldırıma dönebildik. Biz bir şekilde geçebildik. Ya engelli birisi nasıl geçecekti? Bu kadar vurdumduymazlık olur mu?

       Sakarya Okulu'nun arka kısmında park alanı olmayan alana yaya geçişini engelleyecek şekilde park edilmiş araçlar.

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • bolusporlu(23.7.2015 11:15:11)

  ihsaniye mah kır sk taki bimin önündeki kaldırım belediye tarafından bime otopark olarak kullanması için tasarlanmıştır kaldırımı kullanmak mümkün değildir yıllarca zabıtaya bildirdim seçim de oy için gelen belediye baskanına şahsen gösterdim sadece kafa salladı ve gitti.

 • Hakyemez(14.7.2015 09:27:55)

  RGU rumuzlu arkadasim ellerine yüregine saglik.bukadar güzel anlatilamaz.Trafik polisleri lakayt,zabita zaten ne is yaptigini bilmez (baslari böyle oldugu icin)  cok vicik vicik bi ülke olma yolunda ilerliyoruz.Kendinize saygimiz yokki baskalarina olsun.Kaldirima da cekeriz yolun ortasindada birakiriz.ANI kurtarmaya calisan sadece o günü yasayan sacma sapan bi toplum olma yolunda cok hizli gidiyoruz.adalet desen lackalasti, kamu görevlilerinde bi lakaytlik. Cok iyi kaleme almissiniz. BU ARADA FIKRET ERKILINC ismiyle yazan ABIMIZIDE TEBRIK EDIYORUM.HABERI MUKEMMEL IRDELEMIS.KONUMUZ VE BU HABERDE ANLATILMAK ISTENEN ANA TEMA BOLUSPOR.tebrik ederim abi seni.cok alakali bi yorum olmus . saygilarimla

 • rgu(13.7.2015 13:31:40)

  Trafik Polisi ve Zabıta yetkiklileri ne zaman görevlerini layıkıyla yapacak bilemiyoruz. Kamuda başlayan kokuşmuşluk, hırsızlık, adam kayırmayacık ve ahlaksızlık, toplumun her kademesine indi. İktidar yetkililerine sesleniyorum : toplumda yerleşmiş olan "Balık baştan kokar" olgusunu değiştirmek için geeğini yapmalısınız. Aksi halde hem bu dünyada hem ahirette bunun vebali üzerinizde olacaktır. Dünyevi kanunları değiştirmekle kendinizi haklı sayabilirsiniz ama Allah'ın kanunlarını değiştiremeyeceğiniz için iyi düşünün.

 • Engelli(9.7.2015 08:26:19)

  Geçen gün Fatma hatun hastanesinin karşısında duran engelli otoparka son model Mercedes arabası çekti. otopark görevlisine dedim ki: Bu aracın engelli kartı var mı bir sorar mısın. yok ise benim engelli kartım var. aracımı oraya çekebilir miyim" dedim. otopark görevlisi aracın sahibine engelli kartın var mı diye sormuş: Yok dedi. Otopark görevlisi : O zaman buraya çekemezsin biraz ileriye çekilmesini rica etti. burası engellilere ait" dedi. aracın sahibi dedi ki: Banane engellilerden. istediğim gibi çekerim. bu laf öyle bir kanıma dokundu ki Allahtan korkmayan insanla uğraşmaktan ise polise otopark görevlisi polise şikayet etmesini istedim. Sağ olsun şikayet etti. her insan engelli adayı. bunu unutmamalı.

 • fikret erkilinc(8.7.2015 19:05:00)

  Bolusporumuzun eski bir Teknik Asbaskani olarak,3 yildir Teknik Direktor konusunda,yanlisa fevam edildigini gormekteyim.Acaba M.Gokcek'in oglunun arkadasi olmasindan baska,bir basarisi varmidir?Varsa Osman!ispor'a alsinlar.Yonetim kendine gel,artik....!Yonetilen olma,yoneten ol,Lutfen.Basarilar dilerim.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak