bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Trafik canavarı gibi halk otobüsü

Facebook'ta Paylaş

       Gölyüzü Mahallesi’nden Uğur Mumcu Parkı’na doğru giderken, İzzet Baysal Caddesi’ne çıkış yapmak için bütün araçlar kırmızı ışıkta bekliyor. Arkadan gelen Belediye halk otobüsü ise bekleyen bütün araçları sollayıp kırmızı ışığı ihalal ederek, bekleyen araçların önünden direksiyon kırarak kırmızı ışıkta geçerek yola çıkıyor. Bu sırada yolun karşısın geçmeye çalışan biri zor yürüdüğü için hasta olduğu belli olan iki yaya vatandaşımızı da tehlikeye atıyor.

YORUMLAR Toplam yorum: 4
 • okuyucu(26.6.2015 18:06:51)

  Resimler görüldüğü üzere araç kamerası kaydı ndan alınmış. Kamera kaydı daha uzun ve yazılan haberi görsel olarak anlatmaktadır. Ayrıca o kavşakta sağa dönüş serbest değil.

 • esnaf(26.6.2015 16:32:13)

  sizin dediyiniz öncedendi sağa dönüş serbesti ama çok kazaya sebebiyet verdiği için iptal oldu dikkat ederseniz kırmızı ışığın aldında yeşil ışık yok aynı uygulama baçelievlerdede var ama altında yeşil ışık var

 • uysal(26.6.2015 15:39:09)

  Haberi yapan sayın okuyucu, o ışıklarda sağa dönüşe yeşil ışık yanıyor yani geçiş serbest. Boşuna otobüs şoförünün günahını alıyorsunuz.

 • aytuncyilmazer@hotmail.co(25.6.2015 18:21:41)

  sağa dönüş serbes niye beklesin 75 saniye herkes geciyo ... trafik düzenini yapan kimse onu cekin 2 şeritli yolda saga dönüş serbes ne yapsın millett  (belediye halk otobüsleri biraz yavaş gidin şehir içinde )

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak