bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Cenaze araçlarıyla eşya taşıdılar

Facebook'ta Paylaş

        Altındağ Belediyesi’ne ait iki adet cenaze aracı bugün Beşkavaklar Mahallesi Deniz Sokak üzerinde bir evin önüne yanaşınca, mahalle sakinleri ikin cenaze birden kimin olabilir diye meraklandı.

         Birinci cenaze aracının arka kapısı açıldı içinden tabut çıkacak diye beklenirken, bavullar ve çeşitli eşyalar çıktı. Ardından aynı model ve aynı renkte üzerinde “Altındağ Belediyesi Cenaze aracı” yazan ikinci araç yanaştı evin önüne.

         Mahalleli tabut bu araçtadır diye meraklı gözle beklerken, bu araçtan da çeşitli eşyalar inince, vatandaşlar cenaze aracı ile eşya taşındığına da ilk defa tanık oluyoruz diye yorum yapmaktan kendilerini alamadılar.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Mustafa(14.6.2015 09:00:03)

    İşte kamuda ki araç saltanatı. İnsan biraz utanır ve bu şahıs kendini inşallah Müslümanım diye avutmaz. Her zaman diyorum resmi araçlar ve lojmanlar kesinlikle satılmalı. Lojmanlarda oturanlar hiç aklınıza kul hakkı, tüyü bitmemiş yetim hakkı yediğiniz aklınıza gelmiyor mu? Yasalar menfaatinize olunca ALLAH korkusunu unutuyormusunuz? Yazıklar olsun saltanat gibi hareket edenlere.....

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak