bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Gölköy'de Trafiğe Kapalı Yol

Facebook'ta Paylaş

       Bu yolu, kimin hangi yasaya dayanarak ve neyi gerekçe göstererek kapattığını merak ediyoruz. Sürücüleri ve yayaları korumak adına eğer yolda, göçme, heyelan, yarık vb bir durum söz konusu ise ne ala, ancak hiçbir gerekçe göstermeden bu yolu izinsiz kapatanlar ve de tabelayı dikenler hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılmasını istiyoruz.

YORUMLAR Toplam yorum: 5
 • Zorbalık(13.6.2015 13:04:23)

  Nasıl kapatıyorlar kafalarına anlamıyorum ki? Bu ülkede kimse kanun nizam tanımaz oldu. Yakında herkes kapısının önünü trafiğe kapatabilir bu mantığa göre. Yol kapatmak kolay mı öyle ya?

 • Bedri Baba(13.6.2015 09:54:37)

  Gölköy girişinde 5-Tl alyorsun iyi güzelde karşılığı varmı yok.Masan yok çöp yerin yok mangal ızgara yerin yok yollar rezillik delik deşik sen ne parası kimin yararına topluyorsun merak ettim.Ayıp ya malesef Boluya yakışmıyor.Gölcük girişte  para alıyor fakat hakkını veriyor her masanın başında mangalı var her yer tertemiz.Lütfen Gölköye sahip çıkalım

 • utangaç(12.6.2015 15:19:28)

  Zerhoşların ve kaçamak yapanların adresi oldu ne yazıkki

 • Dücce(12.6.2015 14:25:13)

  5 tl almalarına kimse bir şey demez. Eğer adam gibi o paranın hakkını verip 50 metrede bir piknik masası yanında mangal veçöp tenekesi. Ayrıca günlük mıntıka çalışması yapılırsa kimsenin gıkı çıkmaz. Dernek adı altında hiç bir iş yapmadan 5 tl almak haksız bir kazançtır. Böyle oluncada meydan çakala çukala, içkici ayyaşa kalıyor..! Çok değil, 5 sene önce Gölköy böylemiydi. Oturulacak yer kalmazdı. Şimdilerde gelenlerde ya abidik gubidik peşinde ya da yakın şehirlerden antin, kuntin veya kaçak balık avlamak için gelinen bir yol olur işte böyle.

 • murat k.(12.6.2015 09:00:03)

  Herkes işin çakallığında. 5 TL giriş parası alacağız diye yaptıkları işe bak.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak