bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

PHOTOPLAY BOLU İL TEMSİLCİSİ BELLİ OLDU

Facebook'ta Paylaş
  • PhotoPlay’in Bolu İl Temsilcisi Tuncel GEZER

     Türkiye’nin en aktif ve en büyük fotoğraf platformu olan PhotoPlay’in Bolu İl Temsilcisi belli oldu. PhotoPlay Fotoğraf Platformu’ndan yapılan açıklamada Bolu İl Temsilcisi olarak Tuncel Gezer’in görev aldığı belirtildi.

PHOTOPLAY NEDİR?

PhotoPlay Bolu İl Temsilcisi olarak görev alan Tuncel Gezer yaptığı açıklamada PhotoPlay’i anlattı. PhotoPlay’in, fotoğraf ile ilgili her şeyi fotoğraf tutkunlarına ücretsiz olarak sunan yeni nesil bir fotoğraf platformu olduğunu söyleyen Gezer, “Bu amaç çerçevesinde PhotoPlay, Bolu İl Temsilciliği aracılığıyla çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Fotoğrafçılıkla ilgili ürün incelemelerinden, çekim tekniklerine kadar birçok bilgiyi web sitesi aracılığıyla fotoğraf severlerle ücretsiz olarak paylaşan PhotoPlay, Bolu’yu tanıtan ve nereden-nasıl fotoğraf çekileceğini anlatan eğlenceli ve eğitici video içerikler hazırlayıp yayınlayacak” şeklinde konuştu.

“BOLU’DA FOTOĞRAFÇILAR BULUŞMASI DÜZENLENECEK”

 PhotoPlay tarafından ücretsiz fotoğraf eğitim seminerlerinin de düzenleneceğini açıklamalarına ekleyen Gezer, “PhotoPlay aracılığıyla, Canon, FujiFilm, Sony gibi firmaların son çıkan ürünlerini Bolu’ya getirerek fotoğraf severlerle buluşturacağız ve onların en yeni teknolojiye sahip cihazları test edip yeni bilgiler öğrenmelerini sağlayacağız. Ayrıca Türkiye genelindeki PhotoPlay üyelerinin katılımıyla Bolu’da fotoğrafçılar buluşması ve fotomaratonlar da düzenleyeceğiz” dedi. “HEM

TÜRKİYE’Yİ, HEM DÜNYAYI FOTOĞRAFLAYACAĞIZ”

PhotoPlay tarafından çıkartılan dergide ise, Bolu’ya ve Bolu fotoğraflarına sıkça yer verileceğini de belirten Tuncel Gezer, Bolu’da fotoğraf gezileri de düzenleyeceklerini anlatırken, konuşmasına şu şekilde sürdürdü: “Birçok ilden etkinliklerimize katılan fotoğraf severlerle, hem Türkiye’yi ve hem de Dünya’yı dolaşarak fotoğraflar çekeceğiz. Böylelikle fotoğraf severler fotoğraf çekmeyi öğrenirken, aynı zamanda da Dünya’yı keşfetmiş olacaklar.”

“FOTOĞRAFLARINIZ ÖDÜLLENDİRİLİYOR”

PhotoPlay’in sosyal medya hesaplarında paylaşılan fotoğrafların da ödüllendirildiğini belirten Gezer, Bolu’daki fotoğraf severlerin kendilerine www.photoplay.com.tr adresinden ya da PhotoPlay’in resmi facebook sayfası olan www.facebook.com/photoplaytr ‘den ulaşabileceklerini söyledi.

YORUMLAR Toplam yorum: 1
  • Photographer(4.5.2015 09:00:00)

    İyi olmuş. Bofsad yetersiz kalıyordu Bolu'ya. Belli bir grubun elinde sadece. Bu tip platformların çoğalması fotoğraf sevenlerin lehine.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak