bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Ücretsiz Otopark Açıldı...!!!

Facebook'ta Paylaş
  • buyrun ücretsiz otopark

       Sayın Bolulular, hepimizin beklediği ve Bolu da artık ihtiyaçtan öte bir gereklilik haline gelen ücretsiz otopark açılmış bulunmaktadır. Öncelikle Bolu Belediyesine ve Emniyet Müdürlüğüne yaptıkları bu çalışmadan dolayı çok teşekkür ediyor, yeni yatırımlarını merakla beklediğimi bildiriyorum.

      İnanılması imkansızdı ama başardılar !!!! Ücretsiz otopark Bolu'da... Yer aramayın, ücretsiz otoparkınız çok yakınınızda... Tabaklar mahallesi Kutucular sokakta... Belediye ya da Emniyet Müdürlüğü bu sokakta park edilmez tabelalarının yanına park edenlerden para veya ceza alınmıyor, gel vatandaş geeeeel. Paran cebinde kalsın!!! boşa para verme otoparka vatandaş!!!

       Bu çağrımız sadece Bolu merkez de yaşayanlar için değil, Bolu'nun güzide ilçeleri ve bu güzide ilçelerinin kıymetli insanları için de geçerlidir. Gerede, Kıbrıscık, Dörtdivan, Mengen, Yeniçağa ... haydi gelin. Belediye ve Emniyet Müdürlüğünün ortaklaşa yürüttüğü ücretsiz otopark projesinden siz de faydalanın... Adres : Tabaklar Mahallesi, Kutucular Sokak.

      Birçok trafik polisinin park yapılması yasak tabelası olduğu ve park edenleri gördüğü halde görmezden gelinen tek yer. Adres : Tabaklar Mahallesi, Kutucular Sokak. Bolu belediyesinin önce çift yön yapıp sonra tek yön yapıp sonra çift yön yapıp bir de daracık sokağa otopark yapıp üstüne yasak olduğu halde çift taraflı park edilmesine müsaade edilen nadide yer.... Adres : Tabaklar Mahallesi, Kutucular Sokak.

       Sokağa girdiğinizde başlar keşmekeş, öyle güzel karşılar ki sizi, akşam sokağın sonuna geldiğinizde sinirden mışıl mışıl uyursunuz... çok hareketli bir sokaktır burası, bir gün pompalı atılır bir gün bıçaklı kavga... Olsun yine de burada otopark ücretsiz vatandaş geeeellllll. Sokağın ücretsiz olduğunu bilen halkın da sokağa ilgisi büyüktür. keza bu sokakta herkes serbesttir. yani bildiğiniz Serbest Bölge Bolu da... hadi şimdi kafamıza teneke takıp bu sokakta donla ip atlayalım. nasılsa kanun kural yasa yasak bu sokakta işle (til) miyor.... Adres : Tabaklar Mahallesi, Kutucular Sokak.

YORUMLAR Toplam yorum: 3
  • bhr(30.4.2015 18:41:12)

    vatandaş dediğiniz adamlar sabahtan akşama kadar kahvehanede oturuyor yada kavga ediyor.. yorum yapan arkadaşlar siz tabi rahatsınız o mahallede oturanların araçları yok sanki ben garajıma giremiyorum yahu hem park hem çift taraflı gidiş geliş sonra üstüne bide kaza :)) sizin aklınız sadece paraya çalışıyo galiba :)) belediyede siz çalışıyosunuz galiba  

  • rgu(29.4.2015 13:54:46)

    Ne varda şikayet ediyorsunuz, vatandaş her yere para mı ödemek zorunda.  Valla helal olsun AKP'ye ve değerli yöneticilerine. Polis'in vatandaş için olduğunu bir kere daha ispatladılar. Vatandaş ne isterse o olur, gerisi teferruattır.

  • ADAMIN BİRİ(29.4.2015 09:13:15)

    Hıııım yani sokak paralı otopark olsa senin için sorun kalmayacak.kavga dövüş olsada devam etsede önemli değil yeterki park ücretli olsun..tek derdin bu..ne iş belediyecimisin yoksa..

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak