bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu bir okuyucu haberidir.

Belediye Bandosu ile yaşgünü kutlaması

Facebook'ta Paylaş

    Belediye ye bağlı olan BEHTER in yönetim kurulunda olan Betül Sağlık'ın Torunu, Merve Sağlık'ın kızı Zeynep Poyraz için Atatürk orman parkında yaşgünü kutlaması yapıldı.

    Buraya kadar herşey normal. Fakat yaşgününde belediye bandosunun hazır bulunması ve iyiki doğdun müziği bile çalması, bu durumu gören herkesi şaşırttı doğrusu. Öğrendik ki, Hayır Çarşısı Müdürü Güler Mert Bandoyu bedavaya getirmek için haftalık çalışmasını bu defa Atatürk Orman Paknıda yapalım demiş. Bando buraya yaşgünü için getirilmemiş. Sadece orada çalışma yapıyormuş. Çalışma boşa gitmesin diye yaşgünü kutlamasına iştirak etmiş. İyi ki doğdun Zeynep Poyraz. Yaşgününü belediye bandosu ile kutlama formülüne şapka çıkarılır doğrusu...

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • müge(6.10.2010 09:27:53)

    evet. iyki doğmuş.. ne mutlu zeynep e. de bunun  neresi haber:)) kıskanmışş olmalısın :)))

  • Yorum Farkı(7.7.2010 09:18:16)

    Bolu'da ailecek gidilebilecek, günün stres ve yorgunluğunun atılmasına yaracak, yeşil alanları ile, yürüyüş parkurları ile çok mükemmel bir şekle bürünmüş Atatürk Orman Parkı. Eski izbe, ayyaş mekanından eser kalmamış, gündüzleri-akşamları, hafta içi - hafta sonu Bolu'lu vatandaşlardan doldurup taşırıyor parkı. Benim düşüncem Belediye Bandosu provalarını Belediye Meydanında değil, her zaman Bolu'lu insanlarla dolup taşan Atatürk Orman Parkı'nda yapsın. Saygılarımla.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak