bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Vefat edenler (13 Eylül 2018)

  • Vefat edenler (13 Eylül 2018)

SÜLEYMAN TURAN

Dörtdivan ilçesi Süleler köyü halkından Veysel TURAN, Hasan Hüseyin TURAN ve Şerife ÖZKAL’ın babaları, Halit ve Ayşe TURAN’ın dedeleri;

Cenazesi bugün Dörtdivan ilçesi Süleler köyü camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

ZEHRA ACAR

Alpağutbey mahallesi halkından Fehmi ACAR’ın eşi, Meliha SINMAZ’ın annesi, Şerife GÜNEŞ ve Saime YAMAN’ın halaları, Rıdvan, ve Şerife ÜNAL’ın teyzeleri, İlknur, Sinem, Umut ve (Merhum) Ahmet KİLİTÇİ’nin anneanneleri;

Cenazesi bugün İzzet Baysal mahallesi Özayan camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Alpağutbey mahalle mezarlığına defnedilecektir.

RAHİME KODAL

Kıbrıscık ilçesi Belen köyü halkından Belediye personeli Mustafa ve Ercan KODAL’ın anneleri;

Cenazesi bugün Sağlık mahallesi Küplüce camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler mezarlığına defnedilecektir.

YAHYA ÖZÇELİK

Seben ilçesi Kızık köyü halkından Emine ÖZÇELİK’in eşi, (Merhum) Adem ve Safinaz ÖZÇELİK’in oğlu, Zekeriya ÖZÇELİK ve Hacer ÖZÇERİ’nin kardeşleri, Zafer ÖZÇELİK ve Rafiye GÜRKAN’ın babaları, İlknur ÖZÇELİK ve Mustafa GÜRKAN’ın kayınpederi, İkra Emre, Melih, Muhammetcan, Hamza ve Hatice Elif’in dedeleri;

Cenazesi bugün Seben ilçesi Kızık köyü yayla camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazsı sonrası Kızık yayla mezarlığına defnedilecektir.

YORUMLARBu habere ilk yorum yazan siz olun!
YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.