bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Çocuk parkına baz istasyonu yaptırmayız dediler

  • Çocuk parkına baz istasyonu yaptırmayız dediler
  • Çocuk parkına baz istasyonu yaptırmayız dediler
  • Çocuk parkına baz istasyonu yaptırmayız dediler

        Çocuk parkına baz istasyonu yaptırmayız dediler
        Köroğlu Mahallesi İkmal sokaktaki belediye çocuk parkına baz istasyonu anteni dikileceğini öğrenen mahalle sakinleri ayağa kalktı. Baz istasyonunu yapacak işçilerin çalışması mahalle halkı tarafından engellenirken, olay yerine polis ekipleri intikal etti.
       Sabah saatlerinde Köroğlu Mahallesi İkmal Sokak’taki belediye çocuk parkı alanında işçilerin çalıştığını gören vatandaşlar buraya ne yapılacağını sordular. İşçilerden baz istasyonu yapılacağını öğrenen mahalle halkı burada toplanmaya başlayarak işçilerin çalışmasını engelledi. Olay yerine çok sayıda polis gönderildi.
       Mahalledeki çocuk parkına baz istasyonu yapılmasını istemediklerini belirten mahalle sakinleri, bu alanda gece gündüz nöbet tutacaklarını ve burada böyle bir çalışmaya müsaade etmeyeceklerini dile getirdiler.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 2
  • orhan mert(12.7.2018 22:38:34)

    Bu istasyonlar kansere falan neden olmazlar. Çünkü iyonize edici radyasyon yaymazlar. Yani bu baz istasyonlarının yaydığı dalga tipleri elektron koparmak için gereken enerjiye sahip değildir. Elektron koparamadıkları için de DNA' ya bir etkisi olamıyor. Aynı şekilde cep telefonları, modemler, tv'ler, bilgisayarlar falan da kanser yapmaz. Bunlar hep ışık spektrum'unda kırmızı renkten daha düşük enerji seviyesinde elektromanyetik dalga yaymakta. Zaten baz istasyonlarının falan kanser yaptığına dair bir araştırma sonucu da ortaya çıkmış değil.Şimdi artık dağılabilirsiniz.

  • nejdet uçak(12.7.2018 19:31:48)

    belediyeye PARA  lazım.halkın sağlığı önemli değil.

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.