bolununsesi
Çekin, gönderin, yayınlayalım

Olsun be aldırma Yaradan yardır... Sanma ki zalimin ettiği kârdır... Mazlumun ahı indirir şâhı... ELBETTE HERŞEYİN BİR VAKTİ VARDIR... (Yunus Emre)

Bu kavşakta kazaya davet var demiştik 

 • Bu kavşakta kazaya davet var demiştik 
 • Bu kavşakta kazaya davet var demiştik 

  21.05.2018 tarihli haberimizin fotoğrafı

 • Bu kavşakta kazaya davet var demiştik 
 • Bu kavşakta kazaya davet var demiştik 
 • Bu kavşakta kazaya davet var demiştik 

      Bu kavşakta kazaya davet var demiştik 
      Şehir içindeki ana arterlerin birleştiği en yoğun trafiğe sahip olan kavşaktaki trafik rezaletini 2 ay önce haber yapmış ve “bu kavşaktaki rezaleti, ne trafik polisleri, ne de Belediye’nin zabıta ekipleri görmüyor” diye uyarmıştık. 
      Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Aylin Aydın bugün sabah saatlerinde bu kavşakta bir kaza yaşayarak yaralandı. 
       Alınan bilgiye göre Belediye’ye kiralanmış olan 34 RV 6865 plakalı aracı kullanan Park ve Bahçeler Müdürü Aylin Aydın Karacasu yönünden Süreyya Sokak (D 160 Karayolu) üzerinde şehir merkezine doğru seyir halinde iken, İzzet Baysal Caddesi’nin devamı olan tek yön üzerindeki Öney Sokak’ta ilerleyen 14 AS 888 plakamı jip’in çarpmasıyla kaza meydana geldi. Kazada Aylin Aydın kolundan ve başından yaralandı. Çarpmanın şiddetiyle jipin hava yastıkları açılırken, sürücü kazadan yara almadan kurtuldu.  
      Park ve Bahçeler Müdürü Aylin Aydın İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi altına alındı.    

      21.05.2018 tarihli haberimiz;
     İki ana caddenin kesiştiği noktada rezalete bakar mısınız!

        İzzet Baysal Caddesi’nin devamı olan tek yön üzerindeki Öney Sokak’ta ilerleyen şehir trafiği, Kebap 14’ün önünden geçtikten hemen sonra, yukardan aşağı doru inen ve yine şehrin doğu tarafından gelen tek yönlü trafiğin devamı olan Süreyya Sokak üzerindeki ana cadde ile bu kavşakta kesişiyor. İki ana arterden yoğun bir şekilde akan trafiğin kesiştiği bu kavşaktaki rezaleti, ne trafik polisleri, ne de Belediye’nin zabıta ekipleri görmüyor. 
       Kebap 14’ün önünden geçen bir araç kavşağa geldiğinde, köşeye konuşlanmış olan büfenin önündeki simit ve benzeri satış ürün sergilerinin bilinçsizce yola çıkarılması nedeniyle Süreyya Sokak’tan gelen araçları göremiyor. 
       Şehrin ana otobüs duraklarının olduğu bu noktada, kimi zaman park edip bekleyen otobüslerde görüşü tamamen kapattığında, kavşak daha rezil bir hal alıyor. 
       Bu kadar yoğun trafiğin yaşandığı kavşakta görüşü kapatan bu etkenler her gün, her dakika kazalara davetiye çıkarmaya devam ederken, yetkililer ise bunları görmüyor.

 

YORUMLAR Toplam yorum: 6
 • ibrahim(11.7.2018 12:07:20)

  BOLUDA IŞIĞA GEREK YOK İNSANLARDA SAYGI YOK KURAL YOK GEÇİŞ ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KİME AİT OLDUGUNU BİLEN YOK O YÜZDEN KAZALAR MEYDANA GELİYOR BELEDİYE ARAÇLARI YAYA GEÇİDİNDE BİLE YAYAYA YOL VERMİYOR BELEDİYE ARACINA BİNEN KENDİNİ POLİS SANIYOR POLİS DENETİMİ DE YOK TABİKİ KAZALAR KAÇINILMAZ

 • Vay Arkadaş(11.7.2018 02:28:29)

  Vay arkadaş bu memlekette artık parklar müdürüne de 150 bin liralık makam arabası veriliyor ya helal olsun. Bu memleketten kimler geldi geçti size de kalmaz ama Başkanın miraslarını yesinler bakalım...

 • gazab(10.7.2018 18:56:24)

  Halkın parasının heba edildiği günlük-haftalık Boşuna ekilen çiçeklerin gazabı olmalı

 • Acil çözüm(10.7.2018 18:36:31)

  Aktaş Mh.BP benzinlik etrafında devamlı kaza olmakta,asfalt kasisler kazaları azaltsa da çözüm olmadı,acil şekilde,yetkililerden buradaki yoğunluğa ve kazalara karşı tedbirleri artırmalarını rica ediyorum.

 • 14'Lü(10.7.2018 15:38:48)

  Yetkililer şu anda tatilde lütfen rahatsız etmeyin. Her yere trafik lambası koyanlar burayı görmezden geliyorlar. Düzelü be...

 • Grf(10.7.2018 14:44:14)

  Zabıta nerde

YORUM YAZ (Maksimum 750 karakter uzunlukta olabilir)

Diğer haberler

| Aktaş Mh. Taşhancılar Cad. No: 10 - BoluTel: 0374 212 88 66Faks: Email: kamuran@bolununsesi.com |
Sağlık İlaç Gıda Takviyesi Siyah Sarımsak
20 Şubat 2011 tarihinde sınava girecek olan
Temel Eğitim kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
4 Ocak 2011 günüdür.

20 Şubat 2011 tarihinde Yenileme Eğitimi sınavına
girecek kursiyerlerimizin son kayıt tarihi
11 Ocak 2011 günüdür.